Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    válasz BullZeye #317 üzenetére

    Rálestem én is erre. Nem értem :F 62 Wattot eszik(35W a fűtés ebből) és 200 fokra fűti fel a levegőt(35W-ból hogyan?). Mozgó alkatrész (ventilátor) nélkül és 60m3-ig ajánlják. Hogy képes akkora légmennyiséget átmozgatni.
    Nem mondom,hogy bullshit, mert ügye pár Wattból egy UV sterilizáló is elvan de itt fűtésről van szó.Nekem magas,de lesz itt talán valaki aki elmagyarázza.

    [ Szerkesztve ]

  • zsoika

    addikt

    válasz BullZeye #317 üzenetére

    &qqzs : Mint írtam is "ha egy betegséget kiszűr 3év alatt már visszajött az ára." mi sem fűzünk hozzá extrém reményeket ,de valamit tenni kellett a gyermekeink egészsége érdekében....már csak a magunk megnyugtatására is :K !
    Sajnos tényleg sok "szülő" betegen viszi a gyereket az oviba, nem gondolva az óvónők és a többi gyerek+szüleik egészségére. Ebben a szülő felelőssége a legnagyobb. Az óvónőknek meg van kötve a kezük , mert igazolást hoz a szülő az orvostól, a szemmel láthatóan beteg gyerekről(sajnos így működik az EÜ, de ebbe most ne menjünk bele). A beteg gyereknek pihenésre van szüksége és ágynyugalomra....nem beszélve arról ,hogy az oviban egyéb betegségekkel felülfertőződhet vagy Ő, mint góc fertőzhet másokat. Ha jobban belegondolunk, Mi sem szeretünk betegen dolgozni...csak feküdnénk otthon és várjuk, hogy az asszony hozza a teát. :K
    Mit várhatok egy olyan szülőtől aki a saját gyerekét betegen viszi ?! Nem sokat....szóval tenni kellett valamit!? Sajnos a többi légtisztító cserélhető szűrős rendszerű(és azt az extrém környezet miatt, azt gyakrabban is kell cserélni) és ennek többletköltségét nem szívesen viselik a szülők. A feleségem SZM tag és amikor felvettette a "szűrés" és/vagy "sterilizálásnak" az ötletét ......hát majdnem hülyének nézték. Volt aki azt sem tudta, hogy létezik a földön légtisztító készülék :W . Szavazásra bocsájtottuk a dolgot és egy hajszállal, de nyertünk.
    Csak halkan megjegyezném, jó magyar szokással meg is gyanúsítottak bennünket, hogy érdekünk fűződik ehhez a típushoz, gyártóhoz. Szóval, nem vagyunk egyformák, de azt nem gondoltam volna hogy ennyire nem!
    Persze más gyártó és típus is szóba jöhetett volna( nem ragaszkodtunk ehhez), mi örültünk volna a legjobban ha valaki ajánlott volna másik terméket is.
    Maga a készülék elég sok díjat és laborkísérleten részt vett....ennek utána lehet olvasni, de Mi pozitív emberek vagyunk, így hinnünk kell abban, hogy 70eFt-ért nem egy drága szobadíszt vettünk. Majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák