Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Freddy76 #8882 üzenetére

    Az F40-et is néztem. Csodálkoztam is hogy még kapható, mert hasonló korú szettek már csak 2x áron + postaköltség.
    A motorja szép és igen kocka lett, de nem is annyira zavart volna. A Speed Champions sorozatot is szeretem és ott bizony a lapos széles autókat, sportkocsikat kicsit kockásan csinálták meg de legalább a jellegzetességüket sikerült többé-kevésbé átvinni.
    A kisbuszban az tetszik hogy sok apró részlet van benne. Koromnál fogva én már nem játszom ezekkel, így a szétesés nem fenyeget.
    Valóban lehetett volna ívesebb, valamint az oldalfalakat megoldhatták volna nagyobb elemekből is, mint pl egy technics esetében. Nem arról van szó, hogy lusta lennék a 2-3 bütykös kockákat rakosgatni, csak oldalról inkább várfal kinézete van :) mintsem - úgymond - fémlemez.
    Összességében jó volt építeni. Szép, részletes, elégedett vagyok. Aki játszani szeretne vele, annak lehet probléma az egyes elemek leesése vagy az ajtók nem sima csukódása.
    Igen, a mini a következő :) . Aztán év végére az új bogár.

    Technicsben várom legyen újra valami terepjáró, motor (utcai vagy cross), és egy sokhengeres sportkocsi (na a prsche-nál szoldiabb és lényegesen olcsóbb :B ).
    Ez a négy lánctalpas izé, meg a quad, és a go-kart nem tudom kinek jött be.

Új hozzászólás Aktív témák