Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Napfénysüti #67860 üzenetére

    Én nem gondolnám, hogy ezek ne minőségi hibák lennének. Egyrészt a "levegőben" nem hiszem, hogy lehet extrém eltérés, hacsak nem a Marson laktok. :) Ha pedig nincs akkor régen rossz ha a műanyag nem bír ki ennyi szórást. Oké, a mikroműanyagokról szól a nem lebomló volta, de azért egészben, 100%-os formában sem arról híres, hogy gyorsan szétesne atomjaira.

    Egyébként pedig voltak készletek amik szinte vétel után elrepedtek nálad, emlékszem a kórházra, nálunk azóta sincs semmi baja. Időben sem lehetne ilyen lefutású.

    Én szerencsére nem nagyon futok bele ilyenbe de a minőség azért sűrűn szór (pl. színek, deformitás, illeszkedés szorossága), ezekről írtam én is. Meg a régi, 30 éves cuccok régi (nem 30 év utáni) repedéseiről...
    Az a fent linkelt nyúl sem normális ahol gyk. minden elem - a vastagok is - sz*rrá vannak repedve. Ott tényleg vagy kalapáccsal rakták össze vagy vmi egyéb extra hatás/probléma volt vele szvsz. Ez sem hiszem, hogy értelmezhető normál esetben, még annak sem aki belefut 1-1 repedt alkatrészbe.
    @Throme, ezek alapján azért nem fix, hogy kinél reped és kinél nem.

    szerk:
    Nálunk a Lego nagy része ömlesztve van, sok ezer darab, ilyen Ikeás dobozokban. 6 doboz van fél-full között feltöltve (ami System, és van még pár kisebb dobozban is extra, a Technic pedig tök máshol), ezeket túrják, öntik, visszateszik. Van, hogy nincs a dobozon tető és egymáson van 3db 2/3-ig töltve, az alsókon elég nagy súly van. Szóval nincs kímélve. Építeni viszont normálisan szoktak és nem dobálják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák