Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Major Lion

    senior tag

    válasz HUN_Sector #50195 üzenetére

    10135 >> 10175

    On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

  • apholyon

    aktív tag

    válasz HUN_Sector #50195 üzenetére

    Köszönöm a sok ajánlást!

    A Scout Trooper tényleg király, de 35k-t kicsit sokallom érte (bár fent marad a radaron :DDD ). Grievous nekem is nagyon bejött (Darth Maul és Vader után a kedvencem a sötét oldalról), de szintén zenész, kifutott, bitang drága. A Yoda nem tetszik annyira.

    A UCS készletekből a kifutottak szintén horror áron vannak, amiket írtam X-wing és TIE fighter ezekre lennének alternatívák. Major Lion neked ezek vannak meg esetleg? Jól nézhetnek ki kiállítva?

    Sisakok között valóban vannak jobban eltaláltak, de az újabb korszakosok nem annyira érdekelnek. A Darth Vader sisaknál valóban azt hozták fel negatívumként, hogy kevés lett a "lekerekített rész", meg a régi DV-hez képest is, illetve hogy élőben kissé aránytalan. Persze lehet képek vagy doboz alapján is ítélni, de azért szeretem meghallgatni mások véleményét.

    A Probe Droid-nál betaláltál, pont a Hoth-os feeling miatt szúrt szemet, meg mert jól mutatna R2 mellett.

    Az árazáshoz: szerintem is mocskosul drága a Lego, de egyrészt sosem volt olcsó (ahogy más is írta, gyerekként én is legfeljebb picike készletet kaphattam, ha egyáltalán...), másrészt mindennek megy fel az ára, ez viszi magával ezt is. Ellenben úgy vagyok vele, hogy mióta nem tudunk utazni, konkrétan szinte semmilyen hobbira nem költöttem, ez pedig költséges hobbi... Ettől függetlenül néha belefér 1-2 szett, mondjuk én a durván visszafogott kategória vagyok, rendkívül sokszor végig gondolom, mielőtt rendelek (és legtöbbször le is beszélem magam róla). Imádom összeépíteni, de végső soron nálam tényleg csak dísz lesz a végén.

    Az utánzatokhoz: nem sokkal volt dolgom, de amikkel eddig találkoztam, mind gagyi volt. Egyszerűen hiába töredéke a Lego árának, minőségben meg sem közelíti. Lehet, hogy a gyereknek megvenném az olcsóbbat, amíg nem tud rá egyébként sem vigyázni, de azért számomra egy olyasfajta értéket képvisel az eredeti, ami miatt inkább vásárolok kevesebbet, de az jó legyen. Lehet ezt egyfajta sznobizmusnak hívni, de az vitathatatlan, hogy a Lego minőséget nem nagyon tudják utánozni. Meg amit már előttem írtak: nagyon sokat bele is tesznek.

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

  • maross

    veterán

    válasz HUN_Sector #50195 üzenetére

    75112 General Grievous (a valaha készült legjobb figura) - ugye, nekem ez az egy van a szeriabol, mindig kulonbozo pozokban feszit az egyik kallax polcon :). Ugy ereztem toronymagasan veri a tobbit, amelyek erosen valtozoak a jo es a szanalmas kozott :).

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák