Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Throme #48065 üzenetére

    Én is csak akkor kezdtem gondolkodni rajta amikor fogyni kezdett. Amúgy vehettem volna előbb, de saját célra nem mozgatott meg és így is van már elég készlet talonban. (Azt se mertem még bevallani, hogy SW-ből is jó ha 3-4 filmet láttam... és arra sem emlékszem. :D Kicsit szerencsének is érzem, hogy hidegen hagy az egész. Persze így is marad még bőven ami elront. :) )

    A gond szerintem az is, hogy elég sok minden abba az irányba mutat, hogy akár saját célra, akár befektetésként, de mindenre le kell csapni. Készlethiányok, infláció. A Lego ezek nélkül is jónak számított a gyűjtői vonal miatt ill. maga a Lego intézte el az exkluzivitást a szűkös készletekkel. Erre jön rá a többi ami meg már általánosan szembe jön szinte az élet minden területén.

    (Egy-két napja volt az eMagon egy új Expert hullámvasút is. Arra is rögtön kattogni kezdtem, hogy 100 körül el tudnám hozni kedvezménnyel akkor az jó lehet. Alig van már és mindenhol 130-140k. Plusz tetszik is ha megmaradna mégis. ;] Bár 100k-ért szinte kizárt... De már tenni sincs hova, összerakni meg végképp nem lenne. Nem lehet lecsapni mindenre. Főleg ha ennyire sok célpont van.)

Új hozzászólás Aktív témák