Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz mazsi #849 üzenetére

    Tájékoztatásul: én a következőképp töltöm: egy időkapcsolós aljzatba dugom lefekvéskor a BlitzWolf gyorstöltőt, ami hajnali 3:30-tól 5:00-ig van beállítva töltésre. Ezalatt tele is nyomja. Minden nap. Fontos, hogy ne legyen túl sokáig töltőn, mert az a szakemberek szerint olyan, mint az állandóan feszítve tartott izom: hamar elfárad.

    Azért írtam, hogy 2 napig bírja átlagos használattal, mert 2 napig bírja átlagos használattal. :DDD Bár ez nálam elég ritkán fordul elő, de azért néha igen (hisz az élet nem csak a mobilnyomkodásról szól ugye...) Viszont nem átlagossal (és - sajnos - nálam ez a gyakoribb :P ) valóban naponta szükséges tölteni.

    De asszem' már lekanyarodtunk az eredeti ösvényről. Az ugyanis némi képzavarral élve "arról szólt", hogy ne tegyek fel annyi sz@rt, amit nem használok, mert feleslegesen terhelik a procit, ezáltal az akksit. Én meg csupán arra kívántam felhívni a figyelmet, hogy megfelelő beállításokkal "kordában tartva" az appokat ez nem feltétlen igaz. Az én esetemben semmiképp.

    Továbbra is az a véleményem, hogy azokat az appokat, amiket akár csak havonta egyszer is, de valamire használtok, azokat szükségtelen letörölni. Egy ekkora tárhelyű eszközön simán elférnek, semmilyen hátrányát nem fogjátok tapasztalni. Aki 3-50-200 progival elvan, az mind örüljön annak. Részemről ennyit kívántam mondani e témában.

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák