Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Brave_86 #5698 üzenetére

    Almát hasonlítasz körtéhez. Amit linkeltem, az rádiós: a lépcsőházból is tudom vezérelni. Az infrásnak a szemét ki kell vezetni. RGB-ből is van infrás, de lényegesen drágább, mint a monochrome.

    djnyakesz: Amit linkeltem, az csak egyszínűhöz jó. Ugye, két szál van rajta: +12V, -12V. Voltaképpen bármilyen 12V fogyasztó elé berakhatod, akár a ködlámpa elé is. Csak a leggyakrabban keresett ledszalagokat szokták megnevezni, különben sokáig tart. :)
    20 fokozatban állítható a fényerő, a 100%, 50%, 25%-nak van "gyorsgomb" a távirányítón. Én a 25%-ról még lejjebb veszem a fényerőt és így csak vaksötétben tud egy kicsit zavaró lenni, de a monitort nézve akkor sem. Magasabb fényerőn még fényes nappal is tükröződhet a billentyűzetem ezüstös része. Nem csak a klaviatúra fölött van, hanem az asztallap teljes szélességében, így a nyitott fiókba is világít. :K
    Egy leddimmert nem ledszalaghoz, hanem működési feszültséghez és maximális teljesítményhez veszel. A fontos, hogy a ledek dimmelhetőek legyenek. A 12V-os szalagok jellemzően azok. Hálózati feszültségen üzemelő ledes fényforrásoknál már külön keresni kell az ilyet és az drágább is.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák