Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Lokids #66430 üzenetére

    Ilyen magas lovon még egy embert sem látam ülni. Elvileg ilyen magasról ráadásul orránál tovább is kéne látnia és nem ilyen beszűkült tudattal.
    Én is ki tudnék vágni az Ő historyjából ilyeneket vagy példákat kiragadni, de az édeskevés. Meg is kéne nézni a meccseket mi is történt.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Lokids #66430 üzenetére

    Az előző szezonban kb mindenki egy teljes szinttel feljebb jutott. Előtte plat voltál, ettől nem vagy messze most sem.
    Azt is írja a játék, hogy az átlagoshoz képest több meccset adsz fel, viszont sorozatban nyersz 10% többet nyersz, mint a mostani szinted (ugye a mentál)
    Yodamest is ugyanúgy többet ad fel, ráadásul ő több mecset veszít győzelem után mint az átlag gold 29%-al.

    Yodamest a képedről.
    Nézd meg a végeredményt...

    5k+ sebzésed van 20perc alatt ADCVEL, Rakan 3k+ sebzett...

    Lehet mondani, hogy magasló, meg az enyéimbe is vannak ilyenek.
    Nem is mondtam, hogy hibátlan vagyok, azt sem, hogy nincsenek szar meccseim, csak a tényeket írtam le saját szemszögből.

    Hirtelen közös az a "panaszkodókban" (aki nem szégyellte), hogy ~40% körüli WR és túl sok meccset adtok fel, és ti nem tehettek róla. (Gondolom Enigma sem áll "sokkal" jobban)
    Az én egyik statisztikám, hogy " A játékos szinte soha sem adja fel" és én (jelenleg még) ~60% körül vagyok.

    De legyen, a hitvány csapat miatt nem megy a climb és a játék szívat titeket, nem rajtatok múlik, de amikor 2 meccsen egymás után is ti voltatok az MVP, akkor azt ne a saját tudásotoknak könyveljétek el, hanem annak, hogy a csapatotok jobb volt és játék pártol titeket, mert a fentiek alapján "nem rajtatok múlt". :C

    Ez a szubjektív nézőpont!

    Mint a politikában, minden ami rossz, az a csapat miatt van, persze minden jó eredmény a sajátotok! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák