Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Plata #53066 üzenetére

    Ismerős ez a Silveres ADC sírás...
    Ha én 3/0-ban voltam boton és a következő killt is én szedem be már ment a report u suck meg hasonló de szerencsétlen sebez az enemyre 10K-t meccs végére én meg 35K-t. De ő a kemény a "carry" aki szent és sérthetetlen és mindig szar a csapat csak ő a kemény :D
    Az a mérhetetlen szenvedés amit le tudnak vágni a meccs alatt. Áll turret alatt és habzó szájjal írja a magáét. Közbe bukik 8 farmot de neki le kell írni csakazért is :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #53066 üzenetére

    Hát liandry meg luden mellett nem is csoda, hogy sikerült beszedned azt a két killt. :DDD Nem azt mondom, hogy jogos a jinx hiszti, de lehet ha klasszikus support itemeket hozol, akkor nem teszi szóvá (bár inkább akkor is).
    Nincs meg Nami, bár ha ingyenes mindig elviszem egy körre, de én neki inkább a sima support itemeket szeretem hozni. Vannak hősök, akiknek jó az ap halmozás, Brand, Vel'koz és társai, mert ők inkább másodlagos ap carry-k lesznek, de Nami-nál szerintem kevésbé éri meg. Persze lane-en előny, erősebbek vagytok egy 2v2-ben, de end game alatt egy 5v5 alatt hiányozni fog a redemption meg a iron solari például (feltéve, hogy nem veszed azt is). Illetve én ezt is szeretem Nami-nál, hogy cc-zni tudom enemy-t, és megmenteni a társaim, nem hoz lázba, hogy "fú mekkorát sebeztem", ha már support lettem, akkor supportolok. Vagyis szerintem vagy full ap, vagy full support, keverni nem annyira jó a kettőt.

    ui.: Természetesen ezt ranked-ra értem, vagy ha nyerni akarsz (hard try). Ha csak normál fun-olás, kikapcsolódás, akkor meg nem érvényes, ott lehet ilyeneket csinálni. De inkább ott, mint ranked-en. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák