Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Bennyboy #49418 üzenetére

    Jó gondolatok kolléga. :)
    Én a buildkészítő kis menüt hiányolom nagyon. Ami a hősöket illeti, jah one trick pony-ként lenne a legkönnyebb felmászni, pláne ha olyan a champod, hogy soha nincs tiltva vagy pickelve rajtad kívül. Nálam Cho papa ilyen, őt tuti mindig eltudom hozni ha akarom. Nekem sajnos túlságosan sok hős tetszik ahhoz, hogy csak 3-at válasszak minden lanera, tudom önszívatás, de ez van. :B

    Flamelés ellen 3 opció is létezik:
    1.mute all,
    2.nem nézel oda (bármilyen nehéz is ) :)
    3.lehúzod a chat ablakot a képernyő aljára, hogy ne is lásd.
    Ha már ennyi ignorálási lehetőséggel megajándékozott minket a drága riot, éljetek vele. :D

    Garen az nálam is valami 70% közeli winrate, igazából annyira erős, hogy egy idő után már direkt nem is hoztam, mert vágytam az új komplikáltabb hősök kitanulására. Most valami buffot is kapott, habár nem játszottam vele egy ideje, de champion.gg-n is valami 28 pontot ugyrott előre... bele se merek gondolni, hogy a régihez képest akkor most mennyire erős lehet :)

    A végére még annyi, hogy sajnos lefutott meccsek pedig vannak. Nem 04-nél persze, de amikor azt látom, hogy az enemy Khazix már 12-0-ba van és minden lane szopó, megy a chit-chat egyfolytába, na nálam ott lélekben végetért és tudom hogy nincs visszaút. + amikor jön a rage afk és 4v5-ben kell folytatni a már amúgy is vesztésre álló meccsen, az is tuti bukó 100%-ban. Sok ilyen van azért.

    A feed az ér annyit mint a játéktudás simán. A feedből tárgyakat vesz az enemy és mint egy MMO-ban az erősebb akinek jobb tárgyai vannak. Persze lehet ügyeskedni, de egy elfeedelt bronzos is hiába bronz simán leverhet egy goldost is a nagy dmg miatt. A tudás csak arra kell, hogy megszerezd a tárgyaidat, de a tárgyakkal nyersz végül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák