Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni97

    őstag

    válasz jkrisztian #47511 üzenetére

    A ranked nem függ össze a normállal. Szóval hiába van jó winrate normálon. Az nem érdeklni a ranked rendszert ha jól tudom.
    Még nem állj neki rankedezni. Ezt csak azért mondom mert anno én is ezzel rontattam el az egészet, hogy nagyon korán keztem el rankedezni és most is az miatt szopok kb. Gyakorold a farmolást annyira, hogy kb 6-7minion/perc legyen. Ez már szerintem jó farmnak számít. Wardolás ami még nagyon fontos. És legyen minden lane-re kb 2-3 main champ. Sajnos mivel van ez az auto fill, úgy néha nem oda dob be ahova menni akarsz.
    Rúnákra annyit tudok mondani, hogy lowelon még elég az alap ap/ad rúna page ami így néz ki.
    Most más nem jut eszembe.

    Sajnos egy kicsit álmos vagyok és ittam is, majd talán reggel :D

  • Bowser

    aktív tag

    válasz jkrisztian #47511 üzenetére

    Szia!

    Először is legyen meg a 16 SAJÁT championod.
    Vagy esetleg megvan?
    Mert a Normál Drafton beleszámolja a heti 8 ingyenesen használható champet is és ha volt 8 saját meg 8 free azért engedett. Először nézd meg, hogy megvan-e a saját 16. Rankedre csak ezután enged.

    Rúnaoldalra meg ezeket ajánlom neked:
    AD- 9x0,95 Sebzés (A sebzés hatalmas Jele)=918 IP
    9x1 Páncél (A Páncél hatalmas pecsétje)=918 IP
    9x1,34 Varázsellenállás( A Varázsellenállás hatalmas Dísze) =918 IP
    Esszenciának: 2x4,5% Támadási Sebesség (A Támadási Sebesség Hatalmas Esszenciája)=2050 IP
    1x2,25 Sebzés (A sebzés Hatalmas Esszenciája)=512 IP
    Magyarázat: Ha ADC-t pickelsz nagyon jól jön a Támadási sebesség az esszenciáknál, sokkal jobb mint ha vennél még 2x2,25 Sebzéses esszenciát. Igy ha AD dzsungelt viszel oda is sokkal jobb az a 9% támadási sebesség.

    AP- 9x0,87 Varázstörés (A varázstörés hatalmas Jele)=1845 IP
    9x1 Páncél és 9x1,34 Varázsellenállás/A jó hír az, hogy ha egyszer megveszel egy egy fajta rúnát azt akármennyi rúnaoldalra felhasználhatod, nem kell minden oldalra külön megvenni/ Szóval ha a páncélt és a varázsellenállást megvetted így arra már nem kell költeni.
    Esszenciának: 3x4,95 Varázserő (A varázserő hatalmas esszenciája) = 1536 IP

    Szóval alapnak ranked kezdéshez BŐVEN megteszi az így összeállított 2 rúnaoldal. Ez pontosan 8697 IP-be kerül, ha egy Tier 3-as rúnád sincs.

    Kicsit a ranked rendszerről: A normál MMR és a Ranked MMR teljesen külön van. Szóval hiába vagy jó normálon rankeden az nem számít. Először Silveres ellenfeleket fogsz kapni. Ha Loose ha Win attól függ milyen irányba fog eldőlni, hogy kikkel és kik ellen játszol. Ha 10/8-at már megnyertél Olyan Plat 2-3-4-es csapattársakat és enemyt fogsz kapni. Így szezon vége felé Ha 10/6-ot nyersz akkor Silver 1-be dob. Ha 10/8-at akkor Gold 3. Extrém eset de bedob Plat 5-be is ha 10/10 win. Ha sokat vesztesz annál noob playereket dob melléd + az enemy is Silver alja lesz és Bronz teteje.

    Sok sikert kívánok, ha bármi kérdésed van még örömmel állok a rendelkezésedre.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák