Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Yodamest #45276 üzenetére

    Na jó de ezeket amiket leírtál más champ is tudja csak azok még többet is (adott poszton). Mármint értem én, hogy TE ezeket ismered, ezekkel tudsz jól játszani, de attól még csak simán a champion és a posztot nézzük, akkor nem véletlen, hogy adott poszton 1-1 champ a legjobbak között van :)

    Most érted, jungelben ott van Volibear, vagy Zac vagy Amumu akik szintúgy tankosak, szintén nem tudják megölni őket, de mellé még jó gank potenciállal rendelkeznek. Mid-en is, ott van Cho aki egy knockup, egy silence utána meg egy autó és pont úgy ott van az ellenfél mint amit leírtál, de mellé magic sebzést tol stbstbstb..

    Persze ezeket nem rosszból írom, inkább csak beszélgetés szintjén, azzal játssz, és azt amivel sikereket érsz el. Ha már nem fogsz akkor váltasz és kész. Csak beszélgetni szerettem volna arról, hogy ezek a non-meta, vagy cheesy pick-ek miért nem általánosak. És hát azért nem mert hosszútávon nem érik meg. A nagy tömeg tesz róla hogy jó közelítéssel az legyen a jó ami amúgy tényleg jó. Legalábbis szerintem. Persze nem ilyen egyszerű az egész, mert vannak időszakos buildek amik jobbak 1-1 patch után. Meg a champek is véáltoznak folyamatosan. A meta is változik folyamatosan stb.

Új hozzászólás Aktív témák