Keresés

Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Jim-Y #45277 üzenetére

    Jaja jó ilyenekről dumálgatni én is csak azért írom az okfejtésem :) Az említett Zac, Voli és Amu trió is megvan ők is nagyon jók egyébként. Zacet szoktam többet menni, hát legutóbb is egy 13-0-13 sikeredett vele :B Ő is nagyon jó de face-to-face Tahm a legerősebb, mert ő HP alapján kap alap és képesség sebzést és amikor már van egy 3-4K HP-m vele az nagyon tud fájni. Úgy lehet ezt szakzsargonnal kifejezni talán, hogy jobban scalel endgémre mint a többiek. De próbáld csak ki tényleg ajánlani tudom, egyszerűen nincs ellenfelem a játékban a végére. Malzát tudnám még hozzá hasonlítani ilyen szinten, ő olyan még, hogy az idő nekem dolgozik, mert egyre erősebb leszek csak és a végén már a dotokkal 3-4 killeket simán beszedek egy csapatharcban.

    Volit nem nagyon próbáltam még, talán 1-2 botmeccset mentem vele, ő is piszok erős, de inkább azért nem játszottam még, mert megutáltam amikor ellenem volt :)

    És van még egy faktor:
    Nem szabad elmenni a lélektani hatások felett sem: a Tahm midből kiindulva, jön az ellenfél mondjuk egy Ahrival és tök vágja a matchupot egy Zed, Azir Kyle ellen, de fogalma sincs mit tegyen Tahm ellen mivel soha nem került még össze vele lanen. Ezért bénázni fog, nem tudja mire számítson, belerohan olyan helyzetekbe amikbe egy begyakorolt ellenfél esetén nem tenné.

    Nagyon jó példa erre, amikor jött boton Yasuo adc ellenem. Először csak néztem, hogy ez mi a fenét akar, de aztán csak lestem, mert nem tudtam mit csináljak ellene, szanaszét szopatott, mert egyszerűen baromi meglepő volt és nem volt semmi ötletem ellene. A meglepetés ereje ugye :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák