Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz ChromeX #26590 üzenetére

    Hogy on is legyek.

    Tetszik egy pár hang de tuti nem játszanék igy. Es ne értse félre senki szerintem vannak nagyoon Jó magyar szinkron hangok, egyszerűen hozzaszoktam az angolhoz ahol mint tudjuk ugyan az a szöveg sokkal jobban hangzik, pont ezért nem sűrűn nézek magyarul filmet se. De van egy két jó ki fogom probalni, viszont ha nem lehet angolra vissza állítani akkor felmondok:-D

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz ChromeX #26590 üzenetére

    Pontosan.

    (#26561) Dani_kp: Nasust nem annyira szeretem, ő mondjuk épp meg is van. Tényleg sokszor látom, vagy ha nem, akkor azért, mert banolják. Riven viszont tetszik, jó lenne kipróbálni.

    (#26566) Mottie: Mundo jó, épp tegnap játszottam ellene Malph-fal, mondjuk nem volt túl ügyes, de elég idegesítő tud lenni. Őt lehet, hogy beszerzem.
    6300-asokat most inkább nem nézek, Gragas, Kayle (ez utóbbit mondjuk supportként hoztam eddig, de egyszer egy lecreepelt miden, Lux-szal voltam, úgyhogy ki fogom próbálni ott is) megvan. Akkor marad Orianna, Trundle. Plusz Galio, Riven.

    Galiot mondjuk párba lehet állítani Malphite-tal, az egyik jó a sok magic dmg ellen, a másik pedig az attack dmg-et röhögi ki. Bár azt írtátok Galiot miden érdemes játszani inkább, Malph meg topos, legalábbis nálam.
    Na mindegy, a jövő heti ingyenes championokat még megvárom, hátha valamelyiket ki tudom próbálni. Illetve csak Rivent meg Trundle-t kell, a többivel régebben, ha csak párat is, de játszottam.

    [ Szerkesztve ]

  • BlackSoft

    addikt

    válasz ChromeX #26590 üzenetére

    De nem írtam, hogy nézzétek mit találtam, hanem szépen beleírtam a hsz-be, hogy tök jó, itt vannak a szinkronhangok, és ezt link-é tettem, hogy akit érdekel, az megnézze. Pár hsz-el feljebb pedig úgy volt egy ugyan ilyen tartalmú videó linkelve, hogy "Remélem fake" és ez volt link-é téve. Egy ilyen hsz mennyit árul el abból, hogy mi a link tartalma? Miért kellene mindenki linkjét megnéznem? Ha meg valaki rákattint az enyémre, az mondhatja, hogy feljebb már volt egy ilyen videóra mutató link, de nem kell a sárgaföldig lehordani, hogy mekkora paraszt bunkó vagyok, hogy mertem ide linkelni valamit, ami már egyszer megtalálható volt, meg hogy biztos az alapján csináltam... Ezzel volt a gond.

    Tehát nem mondhattam azt, hogy "tudom hogy már szerepelt, de én is csináltam egyet ezért megosztom", mivel a "Remélem fake" hsz-ből szerintem mindenre lehet gondolni, csak nem arra, hogy pont egy ugyan azzal foglalkozó videót linkeltek be, mint amit én is épp készülök betenni.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák