Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLaci89

    tag

    válasz kexksz #12438 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek kexksz-el. És még annyit tennék hozzá hogy a normálból is inkább a draftot javasolnám, sokkal jobban hasonlít a rankedra. Hátránya h kevésbé szívlelik a "troll" felállásokat ;] .

  • trassher

    addikt

    válasz kexksz #12438 üzenetére

    Hiába megyek normalra ha megállás nélkül troll, afk vagy csak szimplán idióta valaki. Ezt így nem lehet.
    Amely hősökkel aktívan játszok azokkal valóban tudok játszani legalább normál szinten de ez még csak 1 ember az 5ből. Most is hiába használtam jól garent ha miden az 5. percben lux már 4/0-ban volt, borult minden.
    Nem értem egyszerűen magát az algoritmust ami összedobja az embereket. Mindig megnézem a meccs végén a win-eket. Ez alapján tuti nem rangsorol a játék mivel sokszor megesik hogy nagyrészt 100-250 win-el rendelkező van egy csapatban és a másikban meg 3-4-5-600 körüliek.
    Heti 2-3 olyan meccsem van amikor normális csapattal tudok játszani és akkor minden sima. A többi meccsen vagy afk végig, vagy épp az első 10 percben vagy pont amikor kéne akkor "laggol" valakinek a játék, stb, stb.
    Mostani meccsen visszanéztem, csapatomban mindenki 0 win, másikban 1-1-6-4-2. Ezt akármilyen módon próbálom értelmezni nem tudom milyen metódus alapján hozta össze az engine. Ha a matchmaking valóban működne és behatárolt paraméterek alapján dobná össze az embereket akkor valszeg mindenkinek több sikerélménye lenne és könnyebb lenne a fejlődés.
    Ha meg épp nincs fenn annyi ember hogy igazságosan összerakja őket akkor meg várjon mindenki.
    Dota idejében sem haltunk bele ha fél órákat kellett várni egy meccsre.

    Rankedre egy ideig biztos nem megyek, semmi értelme. Majd ha lesz kivel játszani akkor ok de így esélytelen. Kíváncsi voltam milyen, most már nem vagyok. :DDD Minden lobby-ban kell legyen valaki aki már akkor megmondja hogy noob vagy amikor még be sem köszöntél. Általában ezek a megmondó emberek a legminuszosabbak de teljesen mindegy.
    Maradok normalon aztán jóccakát. :)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák