Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #49146 üzenetére

    December 13-ig tart az akció a 2 rúna oldal egy áráért, 50% akció az IP és XP boostokra, 50% engedmény név változtatásra, és az egyéb season kickoff bundle-ökre is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz winfos #49149 üzenetére

    Itt van összes akció, és helyesbítenék, mert nekünk magyar idő szerint 2016. december 14-én 8:59-ig tartanak. Név változtatásra csak 650-es RP árat írnak, szóval IP-re ott nem érvényes gondolom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #49152 üzenetére

    Lehet 3v3-ra gondolt még. Hú de lassan írok...
    Amúgy az új kliensben a profilnál megjelent egy Dinamikus háttér ikon is, ami annyit ír, hogy az idézői ikonhoz tartozó hőskinézetet látják ismerőseink profilunk háttereként. Szerencsére akkor csak belekerült, hogy magunk választhatunk. :DDD Bár jó, most Elementalist Lux-hoz alapból járt ikon, de akinek más skin a kedvence, annak ez +1 indok, hogy megvegye a hozzá tartozót 250 RP-ért.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49184 üzenetére

    Érdemes esetleg ezt elolvasnod, és kipróbálni amiket ír. Ha laptopról, vagy asztalin WiFi adapterrel játszol mindenképpen érdemes kábellel is kipróbálnod.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #49201 üzenetére

    Nem tudom mennyire hibás logika az, ha én még várok amíg hígul, illetve jobban eloszlik, helyére kerülnek az emberek. Ha most a tavalyi gold és silver játékosok rendre bronze-ba kerülnek, akkor én a tavalyi silver4 után tuti odakerülnék szintén, főleg hogy velük küzdenék meg ugye. És persze, sok-sok meccs után előbb utóbb felkerülnék, de azért nekem nem mindegy, hogy a napi 1-2 meccsemmel hány hónapig tartana, és közbe halálra idegeskedném magam. :DDD Inkább játszok aram-ot, meg egyéb fun modot még 1-2 hónapig, és aztán a besorolókkal ha nem is silverbe, de bronze tetejére kerülök, mint most beesni bronze 5, és aztán 1-2 hónapig idegelni magam míg felvergődök. (régen mikor még kiskocka voltam, és belefért volna napi 12 óra lol (ha játszottam volna vele akkor), nem paráznék, de most kevesebb időt töltök aktív játékkal)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49258 üzenetére

    Ugyanazon szolgáltatónál is lehet különbség város és város között. Nekünk is 30 mb-s telekom netünk van, de nagy lag nem nagyon fordul elő. 10-ből 1 meccsen előfordul, hogy 1-2 sec-es micro laggok előjönnek random meccs közben, de nem vészes. Általuk adott routerből utp kábel viszi netet egy tp-link routerbe ami szintén betárcsáz, és onnan kapom én kábellel a netet. Ellenben laptopon próbáltam még korábban, és ott wifi-n (légvonalban 2 méterre, semmi nincs köztük) azért akadtak bajok ping-et illetően, bár az fps se ment 15 fölé, nem mai vas. 30/5 helyett 22/3 jön, de amíg stabil igazából nem fogok emiatt asztalt verni, max. majd ha unatkozom betelefonálok, hogy mi lenne ha megnéznénk lekorlátozás nélkül, hátha bírják a réz vezetékek.
    Na de röviden a lényeg, nem feltétlen szolgáltató függő a net lag, földrajzilag se mindegy hol milyen az infrastruktúrájuk. Ami lehetséges, hogy egyes szolgáltatóknál rövid ideig nem elérhető, vagy csak nehezen adott játék szerver a központ frissítése miatt, de ez tényleg órák, max. pár nap, és egész országra (vagy ország részre) kiterjed.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #49269 üzenetére

    Vagy a te általad használt router jobb fajta, nem telített hálózat stb. Eszköze válogatja, de próbát megér ilyenkor ha lag van, hogy megnézi kábellel is, hátha azzal jobb.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Annyian zengtetek ódákat Zyra-ról, és nekem is szimpatikus volt, mentem is párszor napi IP bónuszos meccsemen vele, de ugye az AI ellen nem számít. Most végre őt kaptam ARAM-on, és tényleg elég durva ott is. Első lettem dmg-ben, és sokáig killekben is vezettem, de persze később azért a többiek a célzottabb sebzésüknek hála leelőztek, de így is nagyon fun volt. Sajna haverom akivel mentem kifagyott még nagyon az elején, így 4v5-ben nem csoda, hogy kikaptunk, bár 26 percig húztuk, és majdnem meglett, inhibüket bevertük, de végül bukta lett. Erős késztetést érzek rá, hogy megvegyem, bár mid-re nem hiszem, hogy túl hatásos, supportra viszont jó, ha néha oda hív autofill.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #49280 üzenetére

    Egy meccs alapján azért ne ítélkezz az új hős felett. Eddig amit hallottam, láttam az alapján elég erős, de kell pár nap míg megismerik jobban, és akkor már esetleg ellene is eredményesebben lépnek fel emberek. Amit én láttam, az alapján Poppy jó választás ellene, ha felhúzza a pajzsot, akkor falugrással nem tud beugrani. De eddig csak streamen néztem, és ott ugye többnyire olyanok játszanak vele, akik amúgy is jobb játékosok, szóval nem meglepő, ha ők carry-znek vele.
    Egyébként annyiban igazuk lehetett csapattársaidnak, hogy nem a legjobb a builded. Athene helyett inkább Zhonya-t vettem volna ha már Talon van lane-en ellenem, sőt, egész enemy team ad-s. Liandry-t szintén feleslegesnek tartom. Én morelloval kezdek, majd ludent szoktam, vagy ha kell a védekezés, akkor másodiknak Zhonya. De amennyiben neked ez jött be, persze szíved joga ezt hozni, ezzel is jó a statod, én nem szoktam elítélni build alapján senkit, főleg ha nem feedel. :R Esetleg megírhatnád, ha tapasztalataid szerint ez jobb, nyitott vagyok más buildekre is, nem vagyok annyira jó játékos, örömmel tanulok másoktól, ha van mit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #49284 üzenetére

    Na mondjuk itt már akad különbség köztünk, én inkább defenzív játékos vagyok, így nem égetem annyira manám, morello után már nincs is ezzel gondom (ezért is van úgy elmentve tárgykészletem, hogy vagy morello, vagy athene, de utóbbit nem szoktam használni). CDR pedig sok lenne vele nekem, már így is 40%, ezután Zhonya 10%-nak fele kuka. Még most akarom összeállítani ideális buildet amúgy, most hogy vettem még 2 rúna oldalt, csinálok egy ap cdr oldalt is, szóval könnyebben össze fogom szedni a 45% cdr-t (masteryből 5%, morello 20%, zhonya 10%, és 6 db cdr rúna (10% lvl18-on), amivel kijön a 45%).
    Végső build meg nálam így alakul: Morello, luden, zhonya, void staff, rabadon és cipő.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49286 üzenetére

    Második role-om jungel, szóval kicsit értek talán hozzá. Gankelni okosan érdemes, meg kell tanulni, mikor van értelme a vesztes lane-nek segíteni. Ha bénázik, lehet gank alatt téged is megölet (számítasz segítségére, de nem jön, vagy rosszul játszik, és dupla gyilkosságot ad ellenfélnek). Ehhez tapasztalat kell, és tudás, milyen abilitykkel tudja elősegíteni a sikeres gyilkosságot (bár már egy flash kihúzása is megéri). Ehhez kapcsolódik a red és blue lopás, óvatosan kell, ha meglátod, hogy pl. bot-ot gankeli, megnézheted pirosát (vagy ha piros oldalon vagy akkor a kékét), ugyanígy ha topot gankeli, lehet sárkányt ölni esetleg. De pantheonnal tudsz menni segíteni is ha elég közel vagy, mögéjük ultizol esetleg (de ha úgy látod vesztes csata, mert már meghalt mondjuk boton az adc, és supportot kergetik 3an, sokat nem tehetsz), illetve ultival indíthatod ganket is akár, ha bepushol az ellenfél. Pirosat nem szoktam adc-nek adni, vagyis nem pingelek neki, ha elég erős magának leszedi, nem szólok érte, inkább a kéket szoktam oda adni midesnek (feltéve, hogy manából él). Sárkányért csak óvatosan, pokoli és hegy sárkány megérheti ha belehalsz, de többiért nem adnám oda magam. Ősi viszont alap, baronhoz hasonlóan meg kell próbálni (persze ha esélytelen akkor ne ultizz be). Azt pedig nem igazán értem, miért tartod sérülékenynek. :DDD Passzívja miatt akár torony alá is érkezhetsz vele, és egy lövést kivédesz, tudsz stunolni is, szóval nyugodtan tankosítsd és mehet tower dive is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Dolby #49299 üzenetére

    Meccs visszanézés jó ötlet, én ritkán szoktam visszanézni, de ilyenkor is látok dolgokat amiket máshogy élek meg, mint ahogy történt (szuper epikus, pro skilles menekülésnek érzett 1 perc visszanézve inkább egy kis kabarénak tűnik :U , na meg persze a hibák, de ezt többnyire már magam is belátom amint meghaltam, mint rontottam el).
    Lane farm tényleg jó kérdés, amennyiben sikeres gank (vagyis enemy meghalt/visszavonult, és a társad életben maradt) és ő farmol tovább, ilyenkor besegíthetsz neki betolni lane-t ha az a célja (ha nem akarja, úgyis pingel majd), illetve én ha flash, vagy ultit áldoztam érte, el is viszek pár miniont. Viszont ha egyedül maradsz ott gank után, mert társad (is) meghalt, akkor azért óvatosan, ha rátok van pusholva akkor szedd le amit torony is leszedne, de ha középen áll a wave, akkor én ilyenkor ott hagyom. Ha viszont be van amúgy is pusholva már lane, akkor leütheted enemy minionokat, hogy ellenfél bukjon farmot, és amikor visszatérnek a lanerek, újra gankelsz, és leszeditek tornyot pl.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49304 üzenetére

    6.24 mid-patch, főleg csak bug fix, és pár nerf meg buff. (Ivern, Shaco, Rengar és LeBlanc nerf például, Azir buff, Teemo bug fix, Smite nerf és így tovább) Teljes lista ITT.
    Mivel a következő patch már a 7.1-es lesz jövőre, így ez jött most idő közben még be.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49315 üzenetére

    Kill participation: gyilkosságokban való részvétel, vagyis a csapat által szerzett összes gyilkosság közül hánynál voltál ott. Kiszámolása: ( saját gyilkosságok + asszisztok ) osztva az összes csapat által szerzett gyilkossággal.
    MMR: egy rejtett szám, ami a szintedet jelzi, pontos értéke és számításának módja nem nyilvános, ennek függvényében kapsz csapattársakat és ellenfeleket. Ha magasabb az MMR-ed mint a ligádban játszók átlagos MMR-je, akkor győzelem esetén több LP-t kapsz, vereségnél kevesebbet buksz, és fordítva, ha kisebb az MMR-ed győzelem esetén kevesebb LP-t kapsz, vereségnél többet buksz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49320 üzenetére

    Én ezért is várok még besorolókkal új évig, mert ki akarom hagyni a bronzból való feljutást lehetőleg. Most ünnepek alatt remélhetőleg sokan letudják besorolókat, rankedeznek, és utána már reálisabb helyre kerülök. Addig marad a gyakorlás. ARAM-ozok, meg most Porokirályt tolom, és itt (főleg utóbbiban, mivel magad választasz hőst) a teamfightokat tudom gyakorolni, és ebben érzek még hiányosságot magamnál. Nem tökéletes, de a semminél jobb. Ha nagyon felhúz pihentesd, de sajna ha már bronz5-be kerültél, akkor bronze alja csapattársakat kapsz (amíg nem javul MMR-ed). Abban bízhatsz, hogy enemynél is ugyan olyan szinten játszanak, és akkor le tudod carryzni esetleg.

    GoodOldTimes: Játssz rosszul és kész. :U Tudom nehéz, de egyszerű képlet, ne tryhardolj, a farmot csak pötyögtesd, esetleg direkt pushold be minionokat, menj bele olyan fightokba amik tuti bukók. Ha megfelelő embereket feedeled el, megy magától a dolog, csak ne legyen feltűnő. Például ne fuss előre, hogy majd meghalsz, hanem mintha csak figyelmetlen, béna lennél. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #49323 üzenetére

    Akkor esélytelen a dolog. Lerontani márpedig csak így lehet, rossz egyéni teljesítménnyel csökken az MMR-ed, és több LP-t buksz, mint amennyit nyersz, szóval elvileg 50% winrate-el is lassan lecsúszol, de neked kell megoldani a dolgot. Ha kimaradsz minden killből, farmból, nem wardolsz, nem vagy ott objektíveknél az segít, de ezzel is kicseszel a csapattal. Supportként legkönnyebb a dolog, mert szimplán nem segítesz nekik, de ez is ugyanúgy kicseszés, mivel nem akarsz győzni.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #49325 üzenetére

    Az is egy megoldás, de elég hosszadalmas, itt le van írva miért milyen büntetés jár. De még a hősválasztón való kilépés a legkevésbé kiszúrás. Viszont a plusz várakozási idő miatt elég hosszadalmas.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kiki89 #49328 üzenetére

    Ez nem kérdés, hogy ki lehet jutni silverből, viszont ne vegyük ezt általánosnak, hogy mindenkinek olyan könnyen mehet mint neked (feltéve, hogy neked könnyen ment). Egyrészt sok meccset kell lejátszani hozzá, és nem mindenkinek van rá ideje. Bár akinek nincs ideje rá, és gondolom napi átlag 2 meccsel is teljesíthető, ha nem az utolsó 2 hétre hagyja ember, annak ne is legyen fontos cél. A másik meg a skill, egyszerűen nem lehet mindenki egyformán jó, mert van aki bronze-ba vagy silverbe való, és kész.
    És témához kapcsolódóan leírnám, hogy amit látok, az alapján sokan vannak, akik személyes véleményük szerint goldba, vagy platinába kéne legyenek, de a sok "noob", miatt nem jutnak ki silverből. És való igaz, hogy ezek egy részének egyéni teljesítménye tényleg jobb (jó kda, jó farm stb.), de nem csapatjátékosok, illetve toxic, flamer az illető (tisztelet a kivételnek, de nekik tényleg csak többet kell játszani és feljutnak). Igaz nem ez a szint, hanem platina és diamond játékosoknál látom néha, ha streamen belefutok, hogy bár ügyesek, de rendkívül toxic-ok gyakran (nevet nem írok inkább).
    Csak egy tegnap látott meccs példaként, a streamer top-on játszik, ügyes, nincs vele gond. Utána mikor nem segít neki a mid-es, ránéz farmjára, és elkezd beszólogatni neki, nem durván, csak ilyen useless vagy szint. Utána a jungelest is észreveszi, hogy egy "OP" hőssel rossz a kda-ja, neki is odaszúr. A support szintén szóvá teszi a dolgot, ketten oltják a midest és a jungelest. Eredmény: a mides elkezd afk-olni, a jungeles visszaírogat, a csapatösszhang pedig béka segge alatt, és lose. Ha viszont csak szóvá tette volna, hogy legközelebb legyen szíves segíteni neki a mid-es ha pingel, és nem kezd flame-elni, nyerhettek volna. Biztos vagyok benne, hogy sok ilyen játékos van kisebb ligákban is, és szidják a csapatot, hogy miattuk nem jutnak előre, holott az ilyen gyengébb csapattársakkal való meccseket is többször megnyerhetnék, ha nem kezdenének flamelni, inkább 1-2 ötlet, tanács mit tegyen máshogy, hogy hasznos legyen adott meccsen. Én ebben látok nagy hibát, egyszerűen nem veszik észre, hogy többet ártanak ezzel. Jogos, nem jogos, de az biztos, hogy megnövelik vele a vereség esélyét.

    (#49334) Yodamest: Ignite-ot mid-re se vinnék Lux-nak, nem hogy supportként. Na meg semmi support item, látszik, hogy nem az adc-t akarta támogatni. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #49367 üzenetére

    Ne is mond, csorog a nyálam néhányra, de nincs annyi RP-m most feltöltve, és megígértem magamnak idén már nem költök a játékra. Báááár, ha ezek benn maradnak Snowdown-al január közepéig, technikailag megoldható. :DDD Birodalmi Lux ami izgat, mivel Lux kedvenc, és minden skint szeretnék megvenni rá (na jó, a Kommandó Lux annyira nem bejövős, de ha már csak az marad ki, talán következő leárazásnál).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Tervezgetem Elise megvételét, mivel bejön, de lenne kis fenntartásom vele. Érzésre nagyon jó gank potenciál van benne, a gubó, a leereszkedés és pókformában a Q is (utóbbi csak kis mértékben igaz) jó távolság ledolgozásra, és ez jó, de end game-ben nem tudom mennyire hasznos. Ha nem off/full tankra megyek, akkor nem tudom mennyire állja meg helyét egy teamfightban, bár oldalról/hátulról ki lehet gondolom vele kapni adc-t, vagy más papír hőst, és utána esetleg a felemelkedéssel túlélni. Silver környékén mennyire hasznos hős? Vak draftban ki fogom még próbálni (mivel most ingyenes), de azért az nem ugyanaz, jó lenne tapasztaltabb véleményeket hallani róla, megéri-e megvenni rankedhez.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #49374 üzenetére

    Logikus, lehet nem jó ötlet most megvennem még Elise-t. Az aggályaim alapja ide köthető, mert bár van pár bot meccsem vele (minden új hőst ott próbálok ki először), és holnap ki is próbálom egy vak draftban, de én is tudom, hogy ez kevés még. Kell több gyakorlás, hogy eredményes legyek vele, főleg több fős teamfightban. Akkor lehet maradok a jelenlegieknél (Zac, Shyvana és Olaf), és inkább Orianna-t veszem meg, benne látok még potenciált mid-re.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49392 üzenetére

    Igen, én is így látom, pár sikeres gank után nagyobb tapasztalat és tudás nélkül nem érnék vele szinte semmit. Mondjuk ez a 30 perc után 4v6 még hagyján, eddigi meccseim alapján addigra már van egy fajta dominancia, vagy fel is adta egyik fél meccset. Ritka az ha elhúzódik, és főleg ha kiegyensúlyozott a meccs.
    Lehet inkább Shyvana-t kéne erőltetnem, vele még egész jól megy, csak talán kicsit módosítani kéne tárgyválasztásom, jelenleg Titánhidra első, és ezzel van egy power spike-om, vagyis elég erős vagyok, és elhozok pár gyilkosságot, de utána ahogy tankra építem kevesebbet érek, ha nem követ a csapat. Ha esetleg Titánhirda után inkább egy Letaszított király kardját veszek, és csak utána tankosítok, lehet mid gameben is több killt szedek, és gyorsabban sikerül is elég tankosnak lennem. Tudom én, hogy előbbi build csapat szempontból jobb lenne, ha korán tankosodom, de lássuk be, amit guidok írnak nem silver ligára vonatkoznak, ott nem lehet a carrykre mindig számítani. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49396 üzenetére

    Az a guide amit néztem, és ami alapján eddig buildeltem minden item build példába a Titánhidrát rakja bele elsőnek, hogy azzal van power spike-ja. Ezt éreztem is, így nem kérdőjeleztem meg eddig. Múltkor viszont láttam Dyrus streamben, hogy ő botrk-val kezd, így azt is megnéztem, és valóban elég ütős, valamint a lassítása miatt jobb a gank potenciál is benne. Jungel item pedig alap, hogy as-est veszem mindig, de akkor kipróbálom még majd a titánhidrát "mellőzve" is, S7-ben többet akarom használni. (S6-ban csak a 10 besorolót toltam le, és ott mellőztem shyvet, utolsó meccsen vettem csak elő, olyan mindegy alapon, erre ott voltam a legjobb szerintem, én hülye meg meta hősöket vittem addig, holott shyv is erős, és több tapasztalatom volt vele)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49406 üzenetére

    Én jungel Shyvana-ról beszélek. :DDD De nem baj, elbeszéltünk egymás mellett. Top a legkevésbé játszott lane nálam, de ha odakerülnék se vinném a sárkány hölgyet. Akkor gondolom mégis csak jó a Titánhidra, ugyanis a jungel camp-ek tisztítása azzal sokkal gyorsabb, a botrk-val pedig az lassabb, de a gank-ek eredményesebbek. Amiben most gondolkodom, hogy már jungel item fejlesztése előtt egy Tiamat, aztán botrk, majd befejezni titánhidrát és aztán tankosodás (meg jg item). Még persze majd próbálgatok több buildet is, és meglátjuk mi válik be.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49408 üzenetére

    Befejezni természetesen befejezem, csak nem első tárgynak (esetleg annyit, hogy tudjak smite-olni ellenfélre). Még majd tesztelgetem, melyik mennyire éri meg, a Tiamat a gyors camp clear miatt lehet jó, illetve ha saját jungelem hamar takarítom, akkor ellenfelét is ellophatom könnyebben, és akkor többet tudok gankelni, vagy objektívet szerezni. Majd megyek egyéniben pár teszt kört, hogy mennyi idő míg végigmegyek egyik/másik tárggyal jungelemen, illetve lemérni mennyire vagyok erős.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #49419 üzenetére

    Ez elég okos és hasznos ötlet. Ugye neki egyéni MMR-je magasabb lenne, míg a teszem azt 4 bronzos társáé alacsony. Na most kapnának olyan ellenfeleket akik hozzá mérten kisebb MMR-el rendelkeznek, de társaiéhoz képest jobbak. Ha nyernek, ő kevés LP-t kap, társai meg sokat, de ha veszítenek a társai nem vesztenek sokat, míg ő igen. (legalábbis elméletben, javítsatok ki ha tévedek, nem ismerem ilyen szinten az MMR és LP számolását) Így hosszabb távon, még ha többet vesztenek is, amivel ő egyre lentebb süllyed, a bronzos társai szépen kúsznak felfele, még hálásak is lennének neki, mivel ők több pontot tudnak gyűjteni erősebb ellenfelektől, és többet tanulhatnak is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #49471 üzenetére

    Nagyon naiv felfogás az, hogy ha fizetsz nekik akkor a szavad többet ér. Más játéknál is így van, ha egy free-to-play játékra pénzt költesz, azzal nem szerzel ilyen privilégiumokat, mivel nem voltál kötelezve fizetni érte. Meccs végén "ez"-zés engem is felidegesít, de sajna ennek nincs megfelelő jelentése se szerintem, legalábbis a felsorolt kategóriák egyikébe se tartozik bele (egész meccsen semmit nem vétett, csak a végén az "ez" volt, ami önmagában nem ér meg egy büntetést, még ha abban az 1 percben elég ideges is vagyok). Lehetne az, hogy az is tiltott szavak közé kerül. :U Normál draftnál pedig abban lehet bízni a supportnak írt ilyen panaszokkal kapcsolatban, hogy talán feljegyzik, hányan írnak. Hülyeség az, hogy kevesen játszották, és a petíciók aláírása is, meg se nézték. Talán idővel lesz változás, de ezt a szezont így fogjuk végig tolni már szerintem. Az ok a kivételére az volt, hogy már solo/duo és flex ranked is van, így valóban megnőtt volna a várakozási idő. A legbosszantóbb az (nem mintha rosszat akarnék másoknak), hogy nem mindenütt vették ki, és ez tényleg nagyon unfair, ez kivételezés másokkal. Akkor csinálják meg azt, hogy cross-server normál draft legyen, például nálunk euw és eune játékosok egymással/ellen (név után zárójelbe EUW és EUNE jelölés névütközés ellen), technikailag megoldható lehetne, wow-ban is bejött idővel hasonló. Nem tudom statisztikailag hány embert érintett súlyosan a dolog, de személy szerint én S6-ban normáloztam míg készültem rankedre, azóta viszont csak aram-ot tolok, semmi kedvem vakdraftba supportolni. Mid és jg role-t gyakorolnál, de hogy ezek közül egyiket megkapom elég kicsi az esélye (főleg mid), vitázni meg nem állok le a yasuo és lee sin main-ekkel. Végül úgy is rá leszek kényszerülve rankedezés előtt vakdraftra, hogy vissza rázódjak, de addig is a teamfightokat, még ha random hősökkel is de aram-on (illetve porokirály módban) gyakorlom, úgyis ebben érzek hiányt magamnál.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz #65537792 #49506 üzenetére

    Inkább E-Q-R, legalábbis papíron ez az ideális, mivel az E lassítása miatt könnyebben talál a Q. Ennek ellenére én is Q-R-E-t tolok (jobb szeretem, ha root alatt van ultinál végig, illetve ulti után egy aa, majd robbantom E-t és még egy aa). Lux most újra előtérbe került, de ez az ultimate skin miatt van inkább. Persze erős így is, egy Q+R kombó eltünteti adc-t late gameben ha nem épít ellene. Egy bugja van amúgy, ami miatt most szidják, hogy az Elementalist skin-el a Q range rövidebbnek tűnik, mint amennyi, de ez skin hiba (vagyis távolabb is elkap a Q, mint ameddig az effekt látszódik).
    Cassio is nagyon erős, ő is jó választás. Lux valamennyivel egyszerűbben kezelhető (pontosabban a nagy range miatt távol tudsz maradni ellenfelektől, kisebb kockázat), de a skill shotok miatt azért vigyázni kell vele, ez cassionak egy pont, mivel ott az E-t csak célra kell tartani, és talál. Lux-nál ha nem találsz valamivel, az kellemetlen tud lenni, mivel hosszabbak a CD-k, van ismerősöm aki emiatt nem szereti, míg egy cassio vagy akár Ryze esetén ugye folyamat tolod a sebzést szinte.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Mióta játszom, nagyjából 3/4 éve, most futok bele a harmadik olyan játékosba aki 1. szintű, és első győzelmét szerzi pont meg, és Riven. Ennyire elterjedt lenne a Riven első hősös játékos? Bár tuti, hogy ez alt acc, mivel annak ellenére, hogy 1. szintű, és szóvá is teszi miért jönnek ilyenek (2 ex silver és egy ex platos) bot meccsre (a válasz a napi 150 bónusz IP a gyors és fix győzelemért), ő végzett legjobb kda-val, 21/2/7, tehát nem kezdő. De ez valami szokás lehet, hogy alt accon megveszik RP-ért Rivent teljes áron? Mert nem ingyenes, és 1. szinten tuti nincs rá elég IP-je. Más hősnél nem tűnt fel hasonló, de Riven-él ez már harmadik.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #49511 üzenetére

    Na ez mondjuk nem rémlett hogy van, így már érthető. :R

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #49514 üzenetére

    Én szerintem is mindenkinek saját preferencia szerint érdemes hőst választani, vásárolni és játszani velük. Mikor ilyen kérdéseket látok, hogy melyik hőst érdemes megvenni, csak sajnálni tudom illetőt. Főleg az ilyen mit vegyek, Zed vagy Yasuo (visszatérő kérdés), mert ezt látja másoknál is, és akkor erős, neki is az kell. Holott más hőssel lehet sokkal jobban tolná, és élvezné játékost, ehelyett görcsösen ragaszkodik ezekhez, és szenved velük, miközben kapja az ívet chat-en. Persze akadnak kivételek, de aki jól tolja, az maga is el tudja dönteni. Fél éve vagyok úgy, hogy a heti hősök közül mindet kipróbálom, amivel még nem játszottam, és 3 hőssel nincs eddig tapasztalatom: Camille (holnaptól ingyenes), Sion és Malphite. Bár utóbbival mintha rémlene, hogy játszottam már, szóval ő nem biztos. Ingyenes hősök kipróbálása alapján pedig mindenki el tudja dönteni, mely hősökkel szeretne játszani. Persze vannak gyengébb, és erősebb hősök, de úgyis az számít mennyi gyakorlatod van benne, és jól tudod-e használni adott hőst, főleg low elo-n.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz minek?:S #49517 üzenetére

    Korábbi patchek játékait nem lehet visszanézni. Elvileg dolgozik rajta a riot, de ez majd csak későbbiekben lesz elérhető, vagyis azt a 6.23-as meccset nem tudod visszanézni már sehogy.

    Yodamest: Még az is megemlíthető, hogy érdemes időnként újra kipróbálni a hősöket. Nekem is volt több olyan hős, ami első látásra nem jött be, aztán pár hónap után újra elővettem, és tapasztaltabban, jobb játékosként máris máshogy álltam hozzá. Például Elise és Orianna is első látásra nem állt kézre, így hagytam őket, majd később újra mentem egy kört velük, és már élvezetesebb volt velük a játékom. (mondjuk ez friss játékosoknak igazán hasznos, mert óriási különbség van egy 3 hónapja, és egy 9 hónapja játszó ember között)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Imilenni #49558 üzenetére

    Semmi köze a játékbeli teljesítményének a személyiségéhez. Gondolom arra írta, mivel nem hulladék játékosnak nevezte. Személy szerint nem tudom ki ő, így nem ítélkezek, de én is láttam már sok high elo-s streamert, akinek a viselkedése, stílusa borzalmas, és biztos vannak olyan örök bronze 5-ösök, akik viszont normálisak, kedvesek. Azok nagyon kiakasztanak, akik a játékbeli tudásuk alapján ítélnek meg másokat, név nélkül, magyar diamondos streamert néztem, és hihetetlen toxic, magyarul nekiáll szidni többieket, olyanokkal, hogy használhatatlan szarok, és ha visszaírnak, ő van kiakadva hogy idézem: hogy van egyáltalán pofája hozzá szólni. Attól senki se lesz felsőbbrendű, mert jobb játékos másoknál. Viszont ha lenéz másokat, mert kisebb divízióba vannak, az őt minősíti.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #49670 üzenetére

    S5-ben lett meg neki a dia, tavaly későn vágott neki, és bár promo meccse volt, de végül visszaesett és feladta 2 héttel szezonzárás előtt plat2-ben. Kicsit off topik, de elég képlékeny azért ez a megítélés dolog, van aki a tudásának hála jut fel, van aki a csapat munkában kiemelkedő, valaki pedig solo carry-ben jó. Azért mert valaki egyik-másikban nem kiemelkedő, ne írjuk le. Én szeretem nézni a streamjeit, de nem a hű de nagy lol-os tudása miatt, hanem mert élvezhető, szórakoztató, és szépen is játszik. Igen, van nála jobb játékos bőven, de sok olyan diamond meg challenger streamer van akinek a stílusa számomra elviselhetetlen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Darko_addict #49739 üzenetére

    Azt meg nem mondom pontosan mennyi idő alatt tölt fel, de arra emlékszem, hogy mikor legutóbb Caitlyn ingyenes volt, vele használtam ezt a tárgyat. Úgy működött, hogy mozgásra feltöltődött, majd halvány kör megjelent körülötted (a megnövelt range-ed határa) és az ELSŐ lövésedet távolabbról adhattad le. Szóval ha arra gondolsz, hogy majd Kayle-al messzebbről spamelheted az E-s aa-kat, nem fog menni, legalábbis nem az összes. Ha hülyeséget írtam, javítsatok ki, én ennyire emlékszem, nem vagyok adc main. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #49838 üzenetére

    Én haverommal álltam le vitázni róla múltkor, mikor ingyenes volt és kipróbáltam. (tudom, olcsó hős, de nem költök feleslegesen semmire IP-t) Persze ő töredék időt alig játszik hozzám képest a játékkal, szóval neki bejött az, hogy egyszerű, könnyen végigmegy a jungelen, de én ennél használhatatlanabb hőssel még nem találkoztam. Nyár óta minden ingyen hősre ráugrok, szóval már szerintem egy kezemen meg tudom számolni hány hőssel nem játszottam még, de itt éreztem csak azt, hogy ez semmit nem ér. Ő kicsit fél tőle (bár most lelkes a videó után), hogy mi lesz vele, de szerintem csak jobb lehet. Mármint tényleg, borzalmas szerintem ez a hős, amíg nincs ultid értelme nincs gankelni, és aláírom, vele lehet a legsimábban kitisztítani a camp-eket, de ennyi. Lelkesen várom, milyen lesz most, videó vége alapján az ulti marad valami ugrás, de a tartály színének változása (és hogy ez a vérszagra jött elő) valami enrage effektre utalhat, ami sérült enemy esetén kapcsol be.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Darko_addict #49885 üzenetére

    Már 7.2-ben jön a "nerf":
    Sweeping Blade (E)
    - Base damage lowered to 60/70/80/90/100 from 70/90/110/130/150]
    - 20% Bonus AD ratio added.
    [NOTE: Bonus AD ratio is not increased by multiple casts]
    Remélem ehhez még raknak valamit, mert ez önmagában nem nevezhető nerfnek. Sokaknak amúgy az a legnagyobb baja vele, hogy mivel nagyon szépen lehet vele csúszkálni, és videókon, streameken azt látják mennyire erős, sok a yasuo main, és több olyan van aki nem ért hozzá, és feedel aztán. Ez pedig ugyebár (érdekes módon) mindig a saját csapatban van, nem az ellenfélnél. :U Ennek ellenére viszont tényleg igaz, hogy még így is vissza tudja magát hozni egy potenciálisan veszély forrássá ha megvan az a 2 tárgya.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #49894 üzenetére

    Nincs sok játékom yasuo-val, így nem tudom mennyire értem jól, de ha jól értem dolgokat:
    Most van szimplán 150 sebzés lvl5 E-vel, note szerint erre a 3. csúszástól jön 50%, azaz 225 dmg.
    Az új E 100-at sebez, erre jön az 50% bonus amivel 150, és a 20% AD (mivel erre nem vonatkozik az 50% bonus), ami tegyük fel 300 AD-s yas esetén (nem tudom mennyit szed össze full builddel) 60, tehát végül 210 sebzés.
    Persze ha nincs minion, vagy több ellenfél, hogy az E-vel csúszkálgasson, akkor simán 150 vs 160, ami viszont buff. De ha már csúszkálgat, akkor kevesebbet sebez. Közte meg, azaz második csúszásnál amikor 25% bonust kap a helyzet 187,5 vs 185, ami elhanyagolható különbség.
    Röviden csúszkálgatva kevesebbet fog sebezni az eddigieknél. Persze az megint más kérdés, mit számít az a 15 dmg.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #49907 üzenetére

    A matek miatt, de akkor legyen main topik. Legyen akkor még 3 példa kiemelve.
    Az egyik az early, mondjuk legyen lvl5, még nem mentél haza, meg akarod ölni ellenfelet, mielőtt meglépi lvl6-ot, mert az ultija miatt veszélyes lesz. Base AD 65, Doran's blade 8 AD, együtt 73 AD. Az E-n van ekkor elvileg 3 pont. Csúszkálás nélkül 110 vs 85 (-25), míg ha tud csúszkálni legalább kettőt előtte, akkor 165 vs 135 (-30).
    A másik példa a beindult yasuo, azaz megvan a 2 nagy tárgya, phantom dancer és infinite edge. Egy videó alapján már lvl12-n megszerezhetőek, tehát legyen ez a target szint, és ekkora már az E is 5-ös. Base AD 87, Doran's blade 8 AD, és az IE 70 AD, együtt 165 AD. Single target (nincs sok csúszka) akkor 150 vs 133 (-17). Ha vannak minionok akkor már 225 vs 183, továbbra is nerf (-42).
    Végül legyen egy end game, azaz minden megvan, full build (most ezt néztem ki egy guide-ból). Phantom dancer, IE, Black cleaver, BotRK, GA és cipő, plusz poti. Base AD 110, IE 70 AD, BC 50 AD, BotRK 25 AD, poti 30 AD. Rúnák között nincs itt most AD-s. Együtt mindez 285 AD. Single target 150 vs 157 (+7), third target 225 vs 207 (-18).
    Ezek alapján végül is nerf, de az megint más kérdés, mennyire.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Pahli #49910 üzenetére

    Egy hiba van a számításodban, hogy a 20% AD-ra nem vonatkozik az 1,25 és 1,5 szorzó ("NOTE: Bonus AD ratio is not increased by multiple casts"). Helyesen tehát az új sebzés 160+185+210=555, ami kevesebb. Viszont ez a számítás, hogy egy 3 elleni fightban mennyivel módosul a sebzése arra sarkalt, hogy ezt is kiszámoljam, előző példáknál maradva (plusz megtoldva egy olyan full builddel, ahol GA helyett BT-t vesz).

    1. példa (lvl 5; only Doran's blade; 73 AD), 3 csúszka hősökön:
    Old: 110+137,5+165=412,5
    New: 94,6+114,6+134,6=343,8
    Differencia: -68,7 (nerf)

    2. példa (lvl12; only Doran's blade, PD és IE; 165 AD), 3 csúszka hősökön:
    Old: 150+187,5+225=562,5
    New: 133+158+183=474
    Differencia: -88,5 (nerf)

    3. példa (lvl18; full build; 285 AD), 3 csúszka hősökön:
    Old: 150+187,5+225=562,5
    New: 157+182+207=546
    Differencia: -16,5 (nerf)

    4. példa (lvl18; full build (GA helyett BT); 360 AD), 3 csúszka hősökön:
    Old: 150+187,5+225=562,5
    New: 172+197+222=591
    Differencia: +28,5 (buff)

    Mindenki kezelje helyén a dolgot persze, ez szimpla matek, rengeteg mindentől függ mennyire lesz érezhető a változás. És ez még csak a tegnapelőtti PBE alapján lett számolva, bármikor jöhet egy revert a változtatásra, vagy további nerf, buff, vagy egyéb módosítás.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DonTuros #49955 üzenetére

    WW ulti hasonló, de azért vannak nagy különbségek. Először is, nem célpontot, hanem irányt adhatsz meg. Azaz skillshot lett, ha kimozdulnak/flashelnek belőle, vagy rosszul célzol akkor hasztalan. Első eltalált ellenfélre ugrik rá, és köti le 1,5 másodpercig, de amúgy csak egy nagy ugrás (tehát végszükség esetén átugorhatsz falakon menekülésnél). Ezen kívül ha jól tudom, a távolsága attól függ, mennyi a mozgási sebességed. Ha kapsz valami mozgási sebesség növelést, akkor távolabbra érsz vele. A távolság megegyezik azzal, amit a pillanatnyi mozgási sebességeddel 2,5 másodperc alatt tennél meg.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #49999 üzenetére

    Havernak pont tegnap ecseteltem, hogy neki a top pozíció lenne ideális elméletben, a váltott ösvény tolás miatt, hogy nem mindig a killre megy, hanem az objektívekre, de low elo-n nem így működik a top ahogy látom. Ha szépen mindig tolod ösvényeket, akkor az a csapat baja, miért nem segítesz nekik, pedig elméletben ez lenne a lényeg, hogy míg ők 4v5 tartják frontot, addig te beviszel 1-2 tornyot, vagy inhibet is akár, így kénytelen lesz ellenfél hazaküldeni valakit védekezni. Javítsatok ki persze ha tévedek, de én ezt szűrtem le, de csak magasabb szinten működik rendesen ez (mind a topos, mind a csapat részéről). És ilyenkor jó a tp, de ha erre nincs lehetőség, akkor tényleg useless.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #50123 üzenetére

    Én erre csak azt tudom mondani, hogy ellene kell építeni akkor. Láttam olyan streamet, ahol a Zed folyton ráment az adc MF-re, és végül az oldotta meg a dolgot, hogy az MF vett egy Zhonya-t. Hiába nem jó item neki, erre csak ezt tudta lépni, és így nem tűnt el egy kombóból. Itt is ugyanez a megoldás, pl. egy Banshee's Veil az Annie ellen. Brand ultit meg ugye azzal lehet elkerülni, hogy nem álltok egybe, de ez ugye a csapaton is múlik. Én azon vagyok, hogy inkább beáldozok a sebzésemből, és veszek defensive itemet, ha valaki nagyon rám fókuszál. Mit érek ugye azzal a +10-20% sebzéssel, ha nem tudom kiosztani. :DDD
    Viszont ha nem neked van problémád velük közvetlenül, hanem a csapatod nem tudja mit tegyen, akkor az más tészta, ott meg kell próbálni segíteni nekik tanáccsal, vagy hasonló. Bár ritkán látni ilyet, azt meg főleg, ha meg is fogadják. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jerry311 #50134 üzenetére

    Ki számít fizető játékosnak? Ha valaki már csak egyszer töltött fel RP-t, onnantól ő fizető, vagy van egy adott összeg amit el kell költeni, vagy időarányosan nézik (X RP / hónap)? Illetve nem igazán értem, mi különbség lehet egy fizetős és egy "ingyenélő" játékos által jelentett hibák között. Hacsak nem az, hogy előbbieknél valószínűleg több a felnőtt, érettebb játékos, akik valós problémákat jelentenek, míg utóbbiaknál a fiatal korosztály, akik jelentik a hülyeségeket, alaptalan dolgokat is. De ha minden jelentést megnéznek, a végén fizetős és ingyen játszók egyaránt jelentik szerintem a fontos hibákat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz mark! #50139 üzenetére

    Számomra zsoze stílusa elviselhetetlen, nem nézem őt (nem is én vagyok a célközönsége mondjuk). Famas streamjébe ha nagyon nincs más belenézek, de amúgy ő se szimpatikus, a játékbeli flamelései miatt. És hiába jó, meg ajánlották nekem nightblue-t, őt se szívlelem annyira. Ha streamet nézek inkább szórakozni, kikapcsolódni akarok, hiába vannak adottaknál jobb játékosok, ez egyéni ízlés kérdése. Akiket nézek az AK, Diesel, Dyrus, Voyboy és Anniebot főleg. De ismétlem, ez egyéni ízlés kérdése ki kiket szeret, kiket néz. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz ChromeX #50200 üzenetére

    krómX: A RIOT hivatalos álláspontja szerint azért került ki, mert kevesen játszották (EUW és NA szerveren még benn van). Mivel most a solo/duo mellett van flex ranked is, így sokan ezek közül áldozzák be egyiket, és gyakorolnak rajta. (aztán év végén összehozzák a kívánt rankot gondolom mindkettőn)

    jerry311: Nem kliens függő, hanem szerver: EUNE-n nincs már, EUW-n még van.

    K1nG HuNp: Például elkezdeni játszani. :DDD

    DonTuros: 3-4 napig, a jelenlegi januári korai akciók január 30-ig elérhetőek, de az oldalon is ki vannak írva.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Darko_addict #50409 üzenetére

    Akkor jó hír, mivel PBE-n bekerült tesztelésre újra az ARURF (URF random hősökkel), szóval következő patch-el gondolom az lesz hétvégi játék mód 2 és fél hét múlva.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Holnapi nap folyamán visszarakják EUNE-ra is a normal draftot! LINK
    Így végre újra belevethetem magam normál játékba, mivel mióta kivették csak hétvégi játékmódokat és ARAM-ot toltam többnyire, nagyon ritkán 1-1 vak mód. :U Main mid-esként meg se próbáltam harcolni az insta lock vérpistikékkel, de így újra látom értelmét a játéknak. :R

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz winfos #50449 üzenetére

    Én meg inkább mágusokkal szoktam játszani, szóval itt is rá kell még éreznem a ritmusra, bennem van az, hogy relatív távolabbról lövöm őket, és ha rám másznak megpróbálok menekülni. Első Ahri-s meccsemen eléggé le is bőgtem emiatt, nem találtam ütemet, de utána Zed-el már tűrhetőbb volt (aki amúgy meg sincs nekem). Egész jó, pörgős és gyors nagyon. Amúgy tényleg sok az OTP-s, második meccsemen mindenki lvl5-7 masteryvel jött, nekem meg Zed-el második meccsem volt. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kentucky #50496 üzenetére

    Déltől éjfélig elérhető csak, szóval nem. 1 óra múlva tolhatod megint.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés