Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    Meg most Shent kicsit gyengének is éreztem pár meccsen, nem skill szinten, mert tudom vele a dolgokat, de nyers erőben egyszerűen egy Illaoi vagy egy Orn legyőz a lanen. Nem tudok velük mit kezdeni konkrétan. Alapjában véve a tankosság/dmg arányuk jobbnak tűnik és ha elkezdünk pofozkodni nekem atom mód megy le a hp-m én meg csak karcolgatom őket.

    Kipróbálok majd új buildeket vele, ez a sunfire cape mint első item, úgy érzem nem olyan erős mint anno volt. Eddig ugye az volt, hogy naptűz köpeny és utána nyered a lanet, na hát most ezt tök nem érzem, sőt az ellenfél vesz egy tiamatot és már jobban tradel mint én... mintha az armor alig számítana. Szóval majd most rámegyek arra, hogy letaszítottat (botrk) veszek elsőnek, hogy legyen valami releváns sebzésem végig a meccs alatt. Ez még csak theorycraft, de eddig ami világossá vált számomra, az az, hogy sebzésre éri meg rámenni idén, még a tankokkal is. Persze nem ész nélkül, de pl. iménti példával élve Shennek egy botrk szerintem simán elfér a buildben és szükséges is.

Új hozzászólás Aktív témák