Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Gentlelelele #52981 üzenetére

    Ezt a sétálgatást én sem értem sokszor, most lehet más irányba megyek el, de pl. Dragon is úgy szedi a jungle campeket Khazix-al, hogy folyamatosan lépked minden ütés után. Elvileg van is egy ilyen mechanika a játékban, hogy gyorsabb az autoattack, ha nem egy helyben állva ütsz, hanem egy kicsit bemozogsz minden ütés után, vannak videók is erről. Mondjuk ezt hiába csinálom én is így, de nem érzékelem, hogy gyorsabb lenne.

    Ehhez kapcsolódó jungle tipp: ez a mozgás-auto-mozgás dolog amivel nagyon jól működik együtt az a vámpíros kulcsmesterség, ami egy töltöttség után életerőt szív ez bármitől amit megütsz, működik minionokon, szörnyeken is. Ütések és mozgás! után tölt fel, tehát ha ütsz-mozogsz-ütsz nagyon hamar feltudod tölteni és elég jó kis HP-t lehet vele visszaszívni. Nagyon megszerettem én már ezt, szívesebben hozom bármi másnál. Egyedül AP mideseknek nem hozom meg supportnak, de topra, jungleba, AD midnek olyan jó sustaint ad, hogy egyszerűen nem éri meg thunderlordot hozni vagy mást. Simán lanen/jungleba tudsz vele maradni, olyan mintha lenne egy doran shield-ed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák