Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolly24

    csendes tag

    Leadtek Winfast TV2000XP Expert tunerrel veszek fel MPEG-2 -be a WinPVR -nek az alap profiljába /teljesen mind1 milyen bitrae-vel és hanggal, mert mindenhogyan rossz/, és a felvett mpg-nek a hangja egy időután elkezd csúszni ill. ha belepörgetek akkor is csúszik a hang. ACE Mega Codec Pack 603pro van fent /professional-ba/ divxg400 és Divx 5.11. A hangkártyám Soud Blaster Audigy 4-es. Ezelőtt is ezzel a konfiggal és codec-ekkel vettem fel és akkor tökéletes volt. Azóta kicseréltem a hangkártyámat Sound Blaster live 5.1-ről erre az Audigy-re.

    Próbáltam: Leszedni az ACE Codec...-ot, a Divx-et, frissítettem a WinPVR-t a Tuner drivere-it a legújabbakra és semmi sem változott. A hangkártya driver-ét még nem frissítettem a legújabbra csak a hozzáadott lemezről még1x újra telepítettem de akkor sem történt változás.

    Én Codec-/ek/re gyanakszom vagy esetleg a hangkártyára.

    Kérem segítsen akit tud, Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!