Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz bzoley #4253 üzenetére

    Köszi a választ.
    Google barátommal rákeresve be is esett az oldaladon egy angol fórum erről :)
    Hmm, egyik verziónál sem megy vistával a dxva, ha jól értelek?

    Vicces párosítás, hogy sokan panaszkodtak xp alatt az ati kártyákra, hogy az utóbbi pár videódriver verzióval nem ment a dxva ;]
    (media player HC-ben ts fájlt tesztelve jól megy nálam mindkét vistán)

    Egyébként vista64bit alatt eléggé instabilnak tapasztaltam.
    ( driver 12/25/2008,6.0.109.66, dtv1800h rev c)

    A dxva kapcsolgatás pláne megbolondította, de akkor már tudom miért :)

    A tapasztalatam eddig:

    32 bit vista alatt (ugyanilyen verziójú driver) , 2.0.3.20 program is csinált érdekeseket:

    - a digitális rész nem hangol adókat, vagy beragad egy frekvenciára néha (64 bit alatt nagyon gyakran) és akkor csak a hardveres újraindítás segít (sima restart amikor a bios nem inicializálja újra a hardvert nem mindig elég... volt hogy 64biten nem volt szinkronban a hang és a kép (pci audió csak recsegett), sima újraindítás után 32 biten is késett hangkártyán és pci audióval is... hardverer újraindítás megoldotta. (a kártya világít ha digitális módban van, ha nem hangol akkor nem világít - innen tudom, hogy nem váltott át... de olyan is volt hogy folyamatosan világított program elszállás után)

    - legutóbb 32 biten mikor beragadt a digitális rész, akkor újraindítás nélküli driver újratelepítés is megoldotta :U

    - a rádió mindkét vistán úgy indít, hogy panaszkodik az audió eszközre "cannot open recording device", de után szól (hangkártyán át)... gondolom a rögzítés emiatt száll el.

    - az analóg részen a kép élesség állítás nem hat semmire

    - 32 biten a digitális rész nem engedi hogy kézzel adjak meg frekvenciát
    " ez a frekvencia nem jelenik meg az általános listán" üzenet, 64 biten érdekes módon jó.

    Jól rádzúdítottam ezeket :D remélem nem sok olyasmi van közte ami már ki lett tárgyalva itt. :B

    (#4254) Zsolt7: igen én is észrevettem a kép-hang szinkronos dolgot, de nagyon minimális mértékben... amikor bebolondítottam, akkor volt sokkal észrevehetőbb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!