Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! SAMu LE 26R32B TV-ről van szó, szombaton vettem. Sötét háttérnél (pl. ha nincs a srcart bemenetére dugva semmi, vagy csatornaváltásnál, de sötét filmnél is) engem zavaró bevilágítást látok a képernyő bal oldalán, kb. a képernyő 1/3-1/2 részéig, ''U vagy V'' alakban, a képernyő közepe felé keskenyedve. Lehet hogy bebeszélem, de már világosabb képernyőállásnál is látni vélem a foltot. Ahol a ''bevilágítás'' van, csatorna váltásnál az előző csatorna képe, állóképnél tört másodperc részig látszik.
    Az sem biztos hogy ez ''bevilágítás'', mert én olyat, monitornál, csak alul felül láttam.
    Mobillal lefényképeztem, nem túl jó a kép, de talán a lényeg látszik:
    [link]

    [link]
    Ez normális jelenség? Vigyem vissza??? Nos akkor igyekeznem kell, a 3 nap miatt!!!
    Köszönök minden választ!


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

  • VGYke

    addikt

    válasz Kraptor #666 üzenetére

    :W Félhaver az Euronics boltvezető ahol vettem. Elintézte 03.31-én hogy 04.01-i 10ezerrel kisebb áron megkapjam, elintézte az ingyen hitelt is, a bolt 30 perccel tovább volt nyitva, hogy elvihessem! Hú de kellemetlen!!! :((
    Írtam, képeket csatolva a Samsungnak, ez a válasz jött:''A vásárlás helyén 72 órán belül kicserélik a készüléket, amennyiben hibás.'' Nesze semmi, fogd meg jól!

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

  • VGYke

    addikt

    válasz Kraptor #669 üzenetére

    Nincs szerencsém a SAM LE 26R32B TV-vel, vagy csak kezdek megbuggyanni?? Valóban valami nyomás érhette a cuccot, szó nélkül kicserélték. Kaptam egy csere TV-t, de sajnos csak otthon vettem észre hogy az már ki volt bontva, használva volt, majd vissza lett csomagolva...
    Elképzelhető az, hogy ugyan azon készüléktípuson belül, gyári színbeállítások mellett, az egyiknél tök jók a színek, a másiknál minden vörös és narancssárga? Mert a csere cucc színeit sehogy nem tudom belőni, az előző készüléknél nem emléxem arra, hogy zavart volna a színösszetétel, az nagyon jó volt. Ennél, akár hová állítom (gyári érték, vagy hideg-meleg1,2, kontraszt, szín, stb. csúszkákkal való játszás) nem tudom belőni hogy számomra jó legyen, ha oldalról nézem (szerintem 130fokról, 170 a reklám határ), homályos sárga a képernyő. Átvágtak, vagy megbolondultam? Elviekben létezhet az a probléma amit leírtam (azonos típus, 2 készülék között nagy különbség)?

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Aktív témák