Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz kisninja #1311 üzenetére

    Ha rengeteget használod monitornak, miért lényeges az mkv támogatás?

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • kerlac

    őstag

    válasz kisninja #1333 üzenetére

    Egy héten át tipródtam, hasonló kitételekkel néztem TV-t. Ha lett volna egyösszegben fölös 170ezer ft-om, akkor euronicsban vettem volna egy 37"-es LG LED TV-t cetelem hitelkártyára, ami plussz 5k költség. nagyon megéri szerintrem, de csak akkor ha rögtön vissza is fizeted, azaz gyak. egyösszegben veszed.

    mivel ez most nem volt nekem jó, így madaras tecsóban 0-ás thm-ra vettem egy LG 32-eset, LH3000-et. nem egy top TV, de majd pár év és cserélem LED-re, ez meg megy a hálóba...

    de néztem Philips-et is, a Tecsóban 109ezer szintén 0-ás részletre vagy egyösszegben akár, ill ha 150K-t szántam volna rá, akkor LG 32-es 100hz-es TV-k. bár ha 150k, akkkor már 170 és LED-es :K
    Samsungot nem is nagyon néztem, mert most fingott ki a Samo LCD tv-m, elment tőle a kedvem. Azaz Pana, Philips, LG márkák maradtak, ebből LG-ből volt a legnagyobb választék.
    Tescotól mondjuk elment a kedvem, mert az összes kiállított TV-jük szörnyű állapotban van, semmihez nem értenek az eladók, iszonyat tré az egész műszaki részleg.....

Aktív témák