Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz tmscsaba #22605 üzenetére

    A moziban nem zavart a film, igaz ott csak mesét láttam, bár másfél óra után ott is fájt a szemem kicsit de nem volt vészes.Azt mondják az a normális, ha nem fáj a szemed.De amit a moziban adnak az passzívnak felel meg nem?Meg aktív 3D-nél nem is annyira érzékelem azt hogy kijönne a kép mint a passzívnál.Nem akar valaki LG-t cserélni? :DDD

  • Tegla80

    addikt

    válasz tmscsaba #22605 üzenetére

    Pár dolog a filmes vetítőre
    ott nem a szemem előtt 1,5cm re "villog" a dolg hanem kb 10-20 m re egy nagy! vásznon amire fókuszálsz.
    ott 2 szemem kapja az impulzust 1szerre és nem 1-1- felváltva.

    el kellene már fogadni,h vannak akik elviselik(nem hiszem,h valaki is ezt tényleg szeretné a napi műsorok egészében!) és van(nak) aki(k) "ki nem állhatja(ák) " (mint Én is :K )
    Ez a 3D egy nagy félresiklás sztem,mert technikailag olyat akarnak ránk erőltetni ami nem természetes a szemnek!( ezért jót sem tesz neki,de erre majd idővel meg is lesznek az orvosi tapasztalatok.)
    Nincs is nagy érdeklődés a 3d irányában az évek elteltével sem,míg a tv-k "egyébb" funkcióinak tömkelege kerül bele a készülékekbe,mert arra viszont van!

    sztem azzal kéne foglalkozniuk,hogy:
    -Emberibb áron,gyártsák és adják a "sima" de ténylegesen jó képmegjelenítésre képes tv-ket,amik jó pár otthoni eszközt kiváltva lennének egyeduralkodók a lakásban. (persze 3D mentesen) :K
    Nekem pl ez tetszene :K

    csak szimpla vélemény

    további,Boldog Ünnepeket
    csao

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Aktív témák