Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok,
    előre is elnézést, hogy nem TV, hanem fali tartós kérdésem lesz :B :
    Venni szeretnék egy fali tartót a Sony KDL-40W4000 típusú tv-hez. A probléma ott kezdődik, hogy 30x30-as furatméretei vannak, így a legtöbb tartó nem jó, mert azok 20x20-asak. Másrészt jó lenne egy olyan típus, ami kihajtható és dönthető is egyben.
    A helyi MediaMarkt-ban találtam is egyet ami ezeket tudja, és a csavartáv is ok, sőt 70 kilót is elbír, viszont 30.000 forint. :S
    Találtam viszont a neten ezt a típust, amiben nem vagyok biztos, ezek kihajthatóak is? Illetve itt a csavartáv szinte mindegy, mert a tartóoszlopok külön mozgathatóak ugye? A szövegben csak ennyi van: faltól való elállás: 11,5 - 66,5 cm ebből gondolom, hogy kihajtható. Ez postával együtt is több, mint 10.000 forinttal olcsóbb lenne, nem mindegy.
    Sajnos eléggé meg kell válogatni, mert még a szerelése sem lesz egyszerű: a fal nálunk domborúra van glettelve. (kicsit ebben is jobb a MM-os tartó, mert csak egy tartóoszlopa van, 3 csavarral kell rögzíteni. Bár nem tudom, hogy azzal a 3 csavarral kb. 10 cm-es távolságokban hogyan bír el 70 kg-ot)

    Esetleg van valakinek tapasztalata a tv felszerelésével, ill. hasonló csavartávú fali tartókkal?
    Köszi!

  • -conrad-

    addikt

    válasz sanyi150 #36194 üzenetére

    Szia, félreérthető voltam kicsit:
    ilyet néztem a MM-ban 30.00 ért: Meliconi Space System Flat 4
    Erről nem tudom, hogy van-e valami tapasztalatotok, illetve mennyivel jobb (szerelhetőségben mindenképpen. mert ezt egy helyen kell rögzíteni, és mint írtam, a fal domború) ennél: Stell SHO 1005B

Aktív témák