Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kugyu21

    senior tag

    válasz hattorihanzo #26208 üzenetére

    Lehet hogy neked van igazad és én vagyok a naiv, de én nem éreztem a hsz-ban a rosszat, ezért "támogattam meg" a saját tapasztalatommal, amit egyébként te sem vitatsz: "Na az mitől van urak, hogy amióta itt valaki írta, hogy "aurás"-ok a Philipsek, állandóan ezt figyelem, és tényleg láttam, pl. RTL klub korhatárkarika közelről. Viszont minden reggel amikor felkelek az AXN-en megnézem a Dr House második felét, és az valami szenzációs minőség, abszolút semmi aura, fekete kockásodás vagy egyéb, közelről felfedezhető hiba, egyszerűen tökéletes, pedig SD. De már lassan elvitet az asszony, mert állandóan 30 cm-ről nézem a tv-t és hibákat keresek, néha én is úgy érzem, bediliztem." (#26170) hattorihanzo

  • iwu

    addikt

    válasz hattorihanzo #26208 üzenetére

    Nos.
    az előző hszm-re a válaszod stílusa parádé, de legalább jól félreértetted, amit írtam.
    többeknek átjött, mire próbáltam rávilágítani.
    Malachi teljesen jól kifejtette, amit én minimális iróniával próbáltam idő hiányában pár sorban összefoglalni.
    sehol nem írtam olyant, hogy unalmas vagy haszontalan lenne a topic! rengeteg infót szedtem én is innét, ezt le is írtam.
    egyszerűen azt nem látom, hogy bárkitől megkérdeznétek, hogy mire akarják használni a tv-t, és ahhoz belőni a kompromisszumot. ez olyan, mintha valaki tudja, hogy csak netezni kell neki a pc, de mindenáron kvadkór100gigaram4870x2-tsataraid akarnánk eladni, mert tény, hogy sokkal jobb, meg előremutatóbb, de minek, ha a pasziánsz lesz a legdurvább gém a gépen.ja, hogy jön a w7 nemsokára.és?neki ha már az ikon arrébb megy géz, élete végéig xp-t fog tolni.
    van, aki azért vesz tv-t, hogy nézze az anyátok köztöt, soha nem fog nemhogy blueray-t, de még dvd-t sem rátenni a tv-re. alapcsomagot vesz, nem pedig hd-csomagot aranyárban.
    persze lehet azt mondani, hogy azok nem jönnek ide olvasgatni.de idejöhet valaki, akinek a tanácsát kéri, és az a valaki a lowcost tvk közt keres alternatívát...
    na mind1, tudnék még írni, de megint lépnem kell, meg szerintem átjön, mire gondoltam ennyiből is.
    ELNÉZÉST kérek, ha bárki-t megbántottam volna, nem volt szándékomban.
    Üdw:iwu

    ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Aktív témák