Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Adoptálja a Vulkan köztes nyelvét a DirectX

    ph A Microsoft a shader modell 7-től tervezi bevezetni a változást.

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Aktív témák

  • Stema

    tag

    válasz bigdigit #14863 üzenetére

    Egyrészt mert az is szabvány felbontás, másrészt elfér 1 dvd-n általában, harmadrészt meg mert úgyis közel áll felbontásban a nagyon elterjedt hd-ready 1366x768-as felbontáshoz, negyedrészt meg sokszor az 1080p-s release-ben nincs több részlet, így felesleges (pl. hantaboy (liar-liar), de a matrix se egy etalon sajna... :( )

    február környékén vettem samsung 32r82-t, még 155-ért, mostmár utódját kapnám meg 120-ért :( Igazából mostmár philips 42" plazmát vennék, mert 2m-ről nem veszed észre akkora kijelzőn se hogy 1024x768 vagy akár 1920x1080, főleg mozgás közben nem, képeknél talán, de ott is nagyon kell nézni. Aztán első lcd-m philips volt és a tunerje körbeh*gyozta a samsung-ét, meg a menüje se volt ilyen tetü, csak nem sikerült natívat beállítani dvi>hdmi-n keresztül és a panelja betekintési szögei is pocsékak voltak, viszont egy plazmánál betekintési szög az tökmind1, és a max fényerő is jó hogy ennyivel több tud lenni, 15ezres kontraszt se utolsó, natívat meg úgyse akarnék ráküldeni, mert 1024x768-al szét lenne akkor nyújtva (max játékokban lenne jó ahol beállítható külön a felbontás és külön a képarány), de 720p jelet ráküldve szerintem simán jó képet adna. Szóval jó képminőség, jó tv tuner, gyors menü, hatalmas kijelző. Sajnálom hogy nem vártam, ez van...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák