Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ezek1el

    csendes tag

    Üdv

    Azoknak szeretnék segíteni,akik csak filmnézésre szeretnék használni a tv-t,
    és pc-re kötni,mivel annakidején én is innen kértem tanácsot:D
    Naaa!
    A neten rendeltem meg,1 nap alatt itt volt.
    A választásom az LG LF75 42'(107cm)-es tvre esett,mert az ár/érték aránya,és csak pc-hez ez tünt a jónak.
    És nem csalódtam.
    A tv 10000:1 kontrasztarányú,nagy fényerejű gép,teljesen világos szobában is kitünően látható,sötétben meg bevilágítja a 35nm-es szobát is(egybe van nyitva 2 szoba:)
    5 ms válaszidejű,ami abszolute jó(sokat Call Of Dutyzok ahol ugye nem árt:),
    egyik filmnél sem tapasztaltam semmiféle számomra érzékelhető válaszidő csúszást.
    Mivel fullhd,ezért 720p-s,de inkább 1080p-s filmeket nézek rajta,ami egyszerűen lélegzetelállító.... :C :Y :C
    Hát még amit direkt fullhd-san vettek fel,pl:lg,panasonic,samsung fullhd demo :))
    Koax kábelt asszem sosem fog látni... :DDD
    A dvd-k,s a Divx mozik is élvezhetőek,csak akkor maximálisan ki kell tolni a nézhetőségi távolságot,ergo kb.3.5-5m,mert közelebbről már pixelesebb a kép.(jó engem mondjuk az átlagnál jobban zavar ez :B )
    A beállítások lehetőségével is nagyon meg vagyok elégedve,külön lehet fekete mélységet állítani:vagy részletesebb a fekete,de akkor világosabb picit,vagypedig tényleg fekete,de akkor nem annyira részletes,inkább kontrasztos a kép.Mindenki megtalálhatja a helyes egyensúlyt!
    Amúgy a gyári kontraszt/fény/szín/színhőmérséklet tökéletesen jó,talán a nagyon monyák Divx-eknél kell feljebb tolni a kontrasztot,mert más homályzik :)
    De ezeket a beállításokat KÜLÖN el lehet menteni,szóval nem kell mindig állítgatni.
    A hangjáról nem tudok mit írni,mert egy Yamaha erősítőre,és két Acoustic Research hangfalra van kötve a gépem :R :)) :R

    Szóval aki 300ezer körül keres tv-t,az ne habozzon,mert most ez szerintem egyike a legjobb választásnak.(2 hónap múlva majd úgyis verem a fejem a falba :W ,hogy a 420ezres másik tv már csak 299ezer :W :DD dehát ez van)

    Asszem ez a tv ki fog szolgálni sokáig :K

    Üdv mindenkinek

Aktív témák