Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz Lacika_ #8436 üzenetére

    balról a második: JVC LT-47X898

    Amíg nincs valakitől pozitív visszajelzés a JVC PC támogatásáról, addig JVC-t soha senkinek. Eddig csak negatív visszajelzés volt a JVC LCD TV-k számítógéppel való használatáról.

    Samsung LE-32R8x vagy
    Samsung LE-37M87 vagy
    LG 32LC51

    Én zavaró mértékű input lagot egyiknél sem tapasztaltam.

    -a másik kérdés a 24p
    HDrip pcről lejátszva hogy jelenik meg a tv-n?
    a 24p képesség csak asztali BR-el használható, vagy videókártyáról(HDMI) is működik egy rip-et lejátszva
    a 24Hz 100 v 120Hz-re alakítása megy PC bemenetről is?

    A fentiek közül csak a Samu LE-37M87 rendelkezik rendes 24Hz támogatással, de azokból is a 2007 augusztus után gyártott példányok. A többi esetén a 24Hz-es jelet a TV szépen felkonvertálja 60Hz-re. A fenti modellek egyike sem 100Hz-es, de amúgy igen, HDMI bemenet esetén a 100Hz-es TV-k képesek a 24fps-es videót tuningolni. E téren a saját véleményem az, hogy az eddig látott új 100Hz-es TV-k (F86 samu, PG6000 LG, PX80 pana) esetén már nyugodtan be lehet kapcsolni, még az olyan kötekedő alakok, mint én sem tudnak belekötni a 100Hz-es képbe, gyakorlatilag nem találkozni már imbolygó képpel vagy "stop-run" mozgással.

    -100, 120Hz
    az új modellek is csak 60Hz-t tudnak majd PC-ről hajtva (max60fps)?

    Igen. A HDMI szabvány max. 60Hz-et engedélyez. (hozzáteszem LCD monitoroknál is max. 75Hz-et láttam eddig)

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák