Hirdetés

Aktív témák

  • melandri

    tag

    Én pár napja vettem 40B550-et az oldalán a cimke SQ02. És a fekete az fekete az adásokban. Én is nyomoztam és bejártam a nagy áruházakat és azt állapítottam meg, hogy a 40-es 550 esekben nagy valószínűséggel SQXX panel van mert (aszthiszem mind 02-re végződött)mindenhol csak ilyet találtam. Az enyém szlovák gyártmány és a 40B550A5WQXU a típus, nem is XH a vége.
    Magyar garanciapapírt kaptam hozzá (fektetett A5 szürke 2 lapos, hologramos ).
    Regisztráltam a terméket a samu oldalán és elfogadta. Media Planet-nél vettem.
    Nagyon rendesek voltak és előre mondták,h ha nem tetszik akkor visszaveszik. Ez nagyon korrekt hozzáállás. Digitalko felejtős mert törvény biztosítja az elállás jogát akár indokolatlanul is!!

    Egyébként meg igen is van minden LCD -nél pici színtorzulás nagyobb betekintési szögeknél. Még az S-PVA paneleknél is a technológiából adódó bevilágítás miatt. Tessék szétnézni jobban! Ezért ne sértődjön meg senki ha nem csont fekete. Szerintem a lényeg a sugárzott adás és a lejátszott anyag feketéje.
    ORCA58 fotóit meg nem lehet megítélni 100%osan. Élőben biztosabb lenne az egyetértés...
    Sajnálom, h a választott Samsungban csalódott...én a helyében kértem volna másikat....

Aktív témák