Hirdetés

Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz ProdyG #37567 üzenetére

    ProdyG:na most a 7403-as nem tudja a 24p-t csak pulldownnal...ergo mindenképp elöfordul majd ilyen kis recegés....amúgy a számitógépen át kellett volna állítani 60hz-ről 24hzre....és úgy kellett volna nézni,de megsugom úgy is lett volna kisebb recegés....a pulldown miatt...na most a 100hz meg úgy van,hogy a tv "okos"..és kiegészíti plusz képkockával a hiányzó részeket...ergo folyamatosabb képet eredményez....

    azonban ha 1080as videk felé kacsingatsz én ha javasolhatom inkább valós 24p felé kacsingass,ott nincs akadozás megrecenés.

    guriga1234:emlékeim ha nem csalnak neked 37es van....innetől kezdve veled nem akarok vitába szálni...én láttam otthoni körülmények között a 37b650est is és a 40b650est is...40est mindenki szebbnek találta kéügyileg.....savanyú a szőlő dolgot vélek felfedezni nálad....,mert ez a 37 kontra 40es vitába Te valahogy mindig belefojsz és nyomod,hogy 10bit...10bit...10bit....10bit....na én ebbe a gyerekes viselkedésbe nem veszek részt.....neked tetszik és kész slussz....örüljünk együtt....elégedett magyar ember....ritka :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák