Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arpii

    aktív tag

    Semmi probléma amúgy, csak kicsit csalódott vagyok. Igazából nem is tudom mit reméltem, csodát?! :D Na mindegy. A lényeg az, hogy a leírásban 150w-os ívkisülő került bele, a gyári ballaszttal hajtva (ez lesz nekem is a jövőben). Megpróbáltam, de ezt ezzel a xenonszettel nem lehet üzemeltetni. Lehet, hogy egy kis "gagyi" házimozi projektort igen, ami alapból 100w-os izzóval van gyártva azt elhajtaná, de a 200w-os helyét nem bírja betölteni. Több sebből vérzett a dolog, alig fért bele, a fókuszba már be sem tudtam állítani, az ATX-es tápom baszakodott, kicsit ingadozott a feszkó (pedig tökéletesen működött mikor bedobozoltam). Annyi szent, hogy ez nem járható út, legalábbis ezen modellnél. Egyébként van proji még 35w-os xenonnal is hajtva, de hogy az miből van?!
    Az a nagy helyzet, hogy kívánja az erőt ez a gépezet. Nem túl rég egy német webshopban nézelődtem, és felfigyeltem a sok termék közül egy alkalmasra, annak fogok utánanézni. Emlékeim szerint a projektor lámpa elektronikája kezelni tudja mivel ugyan-olyasmi ívkisülő, 150w-ot zabál, 6000K-es színhőmérséklettel rendelkezik, valami hihetetlen élettartamot írtak rá, majdcsak 10000 óra ha jól emlékszem, és valami 16000 Lumenre emlékszem. Pár ezer az egész + 1-2 ezer Ft a szállítás. Majd megkeresem azt a shopot.
    Ja igen, ha azzal sem lesz jó, valószínűleg kivágom az egészet a kukába mérgemben.

Új hozzászólás Aktív témák