Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Brave_86 #106 üzenetére

    Igazabol majdnem mind1, hogy foglalt vagy sem, mert ha igen, akkor megosztod az o nevere es elsore NEM kered az alltamot. Es amikortol felszabadultnak veszik, onnantol kered ra, asszem 2e Ft dija van a modositasnak (ha csak onnantol kered, nem pedig visszamenoleg, az mas dij). De kerdezz ra pontosabban! Az ilyeneket a 411-81-81 tudja, de a ket kulon szcenariot kerdezd meg, ne pedig azt hogy hogyan kell megoldani hogy mehessen... hanem mi van ha kiutalas alatt van, ill. mi van ha alltam igeny nelkul osztod meg es kesobb kered ra.
    Amugy meg igazabol azt se tartom lehetetlennek, hogy alltam igeny nelkul magadra is megoszthatod vegulis... meg azt sem, hogy ha nincs lakaskolcson-igeny, akkor a megosztas, regi felmondasa kombinacio eseten megcsinalhatjak esetleg alltamostul is.
    Persze ugyanez pepitaban: kered az o nevere, alltam nelkul, es utana nem ra kered az alltamot, hanem torlod, igy onnantol rad jar az alltam.
    Ezek mar olyan hulye technikai dolgokon mulhatnak, hogy mikor lekerdezi a szoftveruk hogy foglalt-e, mit mond vissza az adatbazis, tudnak-e kotni ra. Ezert kerdezd a kozpontot.

Új hozzászólás Aktív témák