Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Kobe #9158 üzenetére

    amikor az ember lepukkantabb regiobol szarmazik, nem videken megvastagodott szuloi hatterrel
    Ha nem vidéki megvastagodott, akkor már csak pest maradt, mint lepukkant régió:DDD

    Amelyik kapcsolat nem bír ki néhány év garzonban lakást az szvsz jobb is, ha game over.

    Csak csendben jegyzem meg, a régebbi korosztályok évekig nemhogy garzonban de a szülőknél 1 szobában laktak, mire összejött egyáltalán saját lakás. Tény, hogy nem optimális, ellenben megtanít alkalmazkodni és hosszabb távú célokban gondolkodni, szemben a manapság népszerű mindent azonnal akarok/miért nem jár nekem is mentalitással.

    Tel Elek: Igen, 2008-2014 között HA volt valakinek rá pénze, és meghozta a döntést (ami miatt egyébként sok esetben lehülyézést kapott) akkor a maihoz képest olcsón jutott ingatlanhoz, előtte 2000-2008 között pedig nem, mert akkor épp szintén elszállóban voltak az ingatlan árak. Mindig lehet olyan időszakokat találni amikor UTÓLAG látszik, hogy mi lett volna a jó döntés...

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • axioma

    Topikgazda

    válasz Kobe #9158 üzenetére

    Nem minden utalasod jott at.
    Jol ertem, a garzonban egyedul sem lehet lelki lepusztulas nelkul lakni, ez a lenyeg? Vagy csak parnak nem eleg jo? OK, akkor nem 2+2 csaladra, egy fiatal parnak mekkora a minimum lakas szerinted (szobaszam / negyzetmeter)?
    Nekem volt egy munkatarsam, aki azon sirt, hogy milyen picik me'g a 60m2 (panel)lakasok is, o a nagy belmagassagu 140m2-es csaladi hazukhoz szokott (egyetem elott), ebben megfullad... agglos munkahely miatt lett volna lehetosege videki hazra hasonlo arban, de akkor nem tud ugy gyurni jarni meg nem tudom mi volt me'g a baja. Hihetetlen, milyen problemai vannak egyes embereknek... pedig ket mernok es gyerek nelkul, el nem tudom kepzelni hogy mi lesz 2 kisgyerekkel ha ennyire rugalmatlan, kenyelmet kivano.

Új hozzászólás Aktív témák