Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz Csabroncka #7168 üzenetére

    Atyaeg:(( Marmint hogy ilyen osszehasonlitasbol fognak az emberek tajekozodni.
    Mi van a 8 eves regi tipusuakkal? OTP-Funda eseten tuti van, a masik kettot nem tudom, es csak megtak. eseten jobb. Mondjuk en a 48 honapnal is azt csinalnam magamnak, hogy legkisebb nyitasi diju legrovidebb, de pont 48 honapot fizetve es felmondva. Ja az viszont nincs nala kesz szamkent. A mostaniba meg olyanok belejatszhatnak, hogy beszedesi megbizasnal vagy fizetesi hataridonel 5-e, ho utolso napjaig beerkezes, vagy 12-e van (funda talan utobbi) a honapon belul.
    Masreszt aki csak megtakarit, minek kotne 8 evest, miert nem ket 4 evest? Me'g akkor is jobban jar, ha nem veszi fel a 4 evest egeszen addig (kiutalast lehet kb. vegtelensegig halogatni), de raadasul kovetoszerzodes ingyen nyitasu (funda biztos, otp nem tudom), a megosztas meg 2e Ft.
    Harmadreszt amig el a szerzodes (teljes honapot), arra jar az alltam is. Tehat ha 60e plusz befizetes van akkor legalabb 2 honapra jar a kiutalasi idoszak alatt is a 30%.

Új hozzászólás Aktív témák