Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    Sziasztok. Jelenleg mi is túl vagyunk az első felújítási projektjeinken. Belső tér átalakítása, válaszfal bontás, új szoba kialakítás festés burkolás elektromos hálózat felújítása és ami ezzel jár. Ahogy most állok 1.1millió munkadíj, 700ezer anyag.
    Ezzel kapcsolatban pár kérdésem lenne,
    1.mivel eléggé kiegyensúlyozott a dolog ha megveszem (szerződés nélkül sőt adott esetben mi magunk burkolunk) a fűrdoszobába az anyagokat de nem építettem be vállalkozóval attól még mivel már másból van munkadíjam érvényesíthető a számla?
    2. Érvényesíthető e abban az esetben ha az anyag megvan de nem építem be? (Teszem azt külső szigetelést csinálok de színezést a későbbi klíma hasonlók miatt csak később tervezem de az anyagot kifizetem)
    3. Beépíthető gép vásárlása esetén már akkor is igényelhető rá támogatás ha megveszem (esetleg én rakok össze hozzá polcot), vagy csak ha hivatalos bútor asztalossal szerződésben külön építettek hozzá egy polcot?
    4. Van e olyan aki már igényelt és kapott vissza támogatást? Sok helyről olvasom többek között itt szemezgetve is, hogy eléggé kicsi az esélye hogy ne kössenek bele valamibe és így ne adjanak vissza semmit.

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák