Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adik

    őstag

    válasz ladybug #1043 üzenetére

    De nem értem, hogy miért kell belenevelni egy gyerekbe, hogy féljen a kutyáktól, mert a kutya kiszámíthatatlan és harapós? Miért kell egy helyzetet kisarkítani, mikor az állat még véletlenül sem lépett fel harciasan, csak játszott?

    azért, mert a kedves, Fókusz plusz extrán nevelkedett szülő úgy tudja, hogy minden kutya gyerekkel a szájában megy haza a játszótérről, és azért mert az utca tele van kutyaürülékkel. Nekem is már százszor leugatták a fejemet, hogy szedjem fel a kutyagumit. Segond, de a kutyám akkor nem is termelt semmit (amúgy meg mindig fel szoktam szedni). Persze a gyalog meg csak azt látja, hogy mi van a járdán. Szóval a kutyások és a kutyátlanok mentalitásán sokat kell még változtatni ahhoz, hogy a szülők minden kutyában ne potenciális vadállatot lássanak, és ahhoz, hogy a plázákba is be lehessen vinni a kutyákat.

    Kettő, csipkebokor vessző!

  • Kidus

    őstag

    válasz ladybug #1043 üzenetére

    En azokat az embereket sem ertem, akik felnek az allatoktol.
    Foleg akkor nem, mikor rakerdezek a miertjere, es nem tudnak valaszolni.
    Mert ha valakit letamad egy kobor kutya, esetleg megkergeti egy, vagy akarmi baj tortenik vele, ami nyomot hagy benne, akkor azt mondom, valahol ertheto, bar lehetne rajta segiteni.
    Viszont aki csak ugy, es meg a gyerekebe is beleneveli, aki sosem simogatott meg egy allatot, de sikitva menekul, ha meglat egyet 20 meterrol, nah azt meg aztan vegkepp nem ertem.
    Annyi joindulat es szeretet van ezekben az allatokban.... barcsak az emberek kozt is igy menne.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák