Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz kircipeti #3595 üzenetére

    Szomszédom vizslája. A telek jobb felének hátsó részén jó két méter magas betonkerítés van, a túlfelén szokott lenni a Fanny. :D Oda van támasztva a kerítésnek egy fa létra, amire felmászik, én meg szépen átemelem, miközben egy hordón állok. :DD Ha kifutkorászták magukat, akkor meg visszarakom, nem olyan nehéz szerencsére. Mostanában már nem tudom átvenni, mert a szomszéd leszeparálta ezt a részt, hogy nem szarják össze a kutyák, meg valamit ültetett is oda.
    A kötélhúzást mindig Roni nyeri, sokkal erősebb, de azért látni, hogy néha hagyja magát, ad egy kis esélyt a játszópajtásnak.
    Vizes képen vagy az eső esett vagy én locsoltam le, nem emlékszem rá. Tiszta vízbjuzi különben, képes kint ücsörögni az esőben órákat, vagy játszani a slagból kifolyó vízzel. Harapdálja a vízsugarat, próbáld csak ki otthon, ezt szinte minden kutya csinálja. :DDD Ha kint vagyunk a határban, belefekszik minden tócsába, patakba, mindegy, csak víz legyen.
    Akkor fekszik háton, mikor jól érzi magát, nehéz lekapni a géppel ilyen helyzetben. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák