Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom mennyire ontopik a kérdés, adatot mentenék 2.5" laptop sata hdd-ról, és ahhoz kellene valami usb-s csatlakozási lehetőség.

    Egyenlőre a legegyszerűbbet próbálom keresni, csak egy összekötő konverter kábel, a ház nekem nem feltétlen kell. Viszont olyasmi lenne jó, amihez külső dc táp van, mert nem szeretném a laptop usb-jét terhelni. Egy laptop alaplapot már megsütöttem áram túlterheléssel, és nem olcsó mulatság.

    Aliexpress-en kotorászok az usb sata találatok között, de a külső táp támogatása valahogy hiánycikk.

    Ha talált bárki handy stuffot az aranyrúdnál olcsóbban, egy jelzésnek örülnék.

    Előre is köszönöm.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

  • coco2

    őstag

    válasz King Unique #5962 üzenetére

    Köszönöm a tippeket, az aktív hub ötletét választottam végül.

    >...normál esetben nem nagyon van olyan, hogy egy 2,5"-os külső merevlemez csatlakoztatása ilyet okozna...

    Normál eset, vagy sem, egy hp pavilion usb portja amper szagos lett, aztán lekapcsolás után nem indult el többet. Elfogadom, hogy nem normál eset ilyennek történnie, de ha mégis megtörténik, aligha perelhetem be egy gagyi kábel gyártóját, hogy lenne szíves megtéríteni nekem a laptop alaplapcsere árát.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák