Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz luciferk #328 üzenetére

    Még nem is hallottam róla.
    Mondjuk ha van egy villanyrollered akkor nem olyan macerás.

    ⭐ Stella

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz luciferk #328 üzenetére

    Ma mozgattam két autót. Próbálkoztam már múlt pénteken is, de akkor felsültem. :D
    Amire oda kell figyelni hogy csak közelről érdemes befoglalni a kocsit, mert 5 percet ad, ami nem hosszabbítható és ebbe bele kell férnie mindennek egészen az ajtónyitásig.
    A második próbálkozásom ott hiúsult meg hogy a Váci út túloldalán volt a kocsi. Elindítottam a nyitási folyamatot, de nem tudtam körbejárni és meggyőződni róla hogy sértetlen a kocsi szóval nem kattintottam tovább. Mire átértem az úton lejárt az 5 perc és bukta. Miért bukta? Azért, mert ha nem tudod időben kinyitni akkor eltűnik a SC appból a kocsi - és app kilövése, ismételt bejelentkezésre sem lesz ott megint - gondolom ez valami büntetés-szerű.

    Ma viszont már ezekkel a tapasztalatokkal akkor nyomtam rá a foglalásra ha 1 saroknyira voltam a kocsitól.

    Egyéb észrevétel: SC-ben befoglalod, utána át kell lépni GG appba, hogy kinyisd a kocsit. Zárásnál ugyanez: SC-ben lezárod az utat hot zone-n belül, utána célszerű GG appban is zárni a bérlést, mert úgy vettem észre nem zárja (jött egy email hogy 45 perce nálam a kocsi parkoló állapotban nincs-e kedvem zárni a bérlést? :D Szerencsére nem számláz ilyen foglalás után a kocsihasználatért, de nem vagyok benne biztos hogy SC be is zárta első alkalommal a kocsit.

    SC appban feltöltöttem a jogsim képét, VAT numberhez nem írtam semmit.

    Support Whatsapp-on chat formájában elérhető és beszél magyarul.

    [ Szerkesztve ]

    ⭐ Stella

Új hozzászólás Aktív témák