Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hazger87

    csendes tag

    Sziasztok!

    Terveim között van egy 2013-as Ceed beszerzése, ami gyakorlatilag azonnal megtetszett, amint megláttam a hirdetést. Nemrég került fel egyébként a szokásos platformra, meg is néztem, ki is próbáltam, a kereskedő jófej volt... de mielőtt döntök, úgy éreztem jobb, ha felteszek pár kérdést néhány fórumon, mert néhány dolog kissé nyugtalanít...
    1. Alig több, mint 100 ezer km-rel van meghirdetve az autó. Sosem volt KIA-m, így nem tudom, ennyi idő alatt mennyire reális az, hogy a kormány kissé megkopott? Illetve ami igen szemet szúrt, az az, hogy lötyög a középső tükör, illetve a vezető oldali ablak kissé darabosan jár le és fel...

    2. 1.6 GDI-vel van felszerelve, külön ilyet kerestem. Indításkor kicsit csörgött - hidrotőke? -, aztán ahogy bemelegedett, alábbhagyott ez a zaj. Ilyet eddig csak Suzukinál tapasztaltam, és általában sokat futott modelleknél. Szerintetek?

    3.EX-felszereltségű az autó, tömve elektronikával. Ezek mennyire számítanak megbízhatónak? 2013-as autóról van ugye szó, immár 6 éves, még 1év garancia van rajta.

    4. Lekérdeztem carVertical-on, de km-óra állásról nem találtam infót, viszont azt mutatta a rendszer, hogy nem volt törve. Megbízható ez az oldal szerintetek, ha már fizetős? Totál laikus vagyok, gőzöm sincs egyébként, hogy egy ilyen relatíve modern autónál lehetséges-e egyáltalán a km órával játszani...

    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák