Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GhettoChild

    tag

    Hello !
    Nekem szaruhartya csere műtétre lenne szükségem, hogy a heg miatti látás zavar megszűnjön. Ezt egy osztrák kórházban ahol kezeltek ajánlottak.
    Itthon viszont azt mondtak, hogy ez a műtét annyira nem szükséges és kemény kontaklencsevel is meglehetne oldani a problémát.
    Mondjuk alapból a kontaklencsetol lett hegesedesem és majdnem vakságom.
    Szóval ez segíthet, a műtét nélkül egy ilyen speciális kemény kontaklencse a latasom javításában ?
    Vagy próbáljam ki és majd kiderül ?
    Valaki járt már így ?
    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

  • GhettoChild

    tag

    Hello ! Én pár napja kaptam meg a kemény lencséket.
    Én eddig puha lencsét használtam, csak a jobb szememben szaruhartya fertőzést kaptam tőle és súlyosan hegesedett is…
    Egyértelműen transplantacios műtét kellene, de nem akarjak a magyar orvosok elvégezni, mert szerintük ( osztrákok egyértelműen átültetés mellett voltak ) semmi bajom !!!
    Szóval adtam egy esélyt, hogy állítólag kemény kontakt lencse segíthet javítani a látásomon.
    Szóval most próbálgatom, a jobb heges szememen valamit segít és kényelmes is mert egy hatalmas tányér.
    A furcsaság inkább a bal szememen levő kontaklencsevel van, ami olyan kicsi, hogy csak a színes részen van és a problémám az lenne, hogy fura, mint ha látnám a szélét v kiakar esni nagyon zavaró.
    Szóval ez normál és majd megszokom ?

Új hozzászólás Aktív témák