Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    Van valakinek tapasztalata ID-COOLING Frostflow X 360 -al? Eleve ezekkel a nagyon olcsó ID-COOLING okkal?
    Próbáltam teszteket olvasni de túl sok az RGB hiba miatti panaszkodás meg a szoftveres bakik matti lehúzás. (meg a hibás felszerelésből adódó hiszti)
    És nincs elég tapasztalatom, hogy kiválogassam a lényegi kritikákat. Engem csak a szivárgás esélye érdekel. Meg, hogy hideg marad e a 12600K m. (nincsenek nagy igényeim)

    Az olcsó Deepcool GAMMAXX L360 v2 nál több folyásos visszajelzést találtam. (meg itt mintha kisebb lenne az érintkezőfelület.)

    (kicsit olyan, mintha mind ugyanarról a gyártósorról jönnének le)
    Sokkal többet meg inkább nem költenék. Ideglenes megoldásnak szánom. (Most nincs keret épített vízre. Meg az alkatrészek is lassan jönnének meg. Nekem meg tegnapra kell)

  • kovcsrob

    tag

    válasz ScomComputer #16603 üzenetére

    Nem segített. Csak a káosz nőtt a fejemben.

    Nem tudom eldönteni, hogy az egyes gyártók megadott típusa között van e ekkora szórás, vagy fölösleges a teszteket nézni.
    Van ahol a Noctua NH-D15 következetesen a 360 AIO ok alatt teljesít és KB bármilyen 360 AIO képes lehűteni egy 200W ra OC zett 3950 et. (40-45C os delta T vel. Nagy eltérés sincs köztük)
    És van ahol ugyanaz az AIO 10 fokkal melegebb, mint a NH-D15. És KB az jön ki, hogy csak az épített víz veri meg a D15 öt.
    És van aki egy i7 et OC nélkül 80-90C közé küld egy 280 asal. (ami mennyi lehet 125W? persze ilyen helyeken sosincs fogyasztási adat)

    A vásárlói negatív visszajelzések fele meg KB... ezt neked nem részleteszem. Szoktál ilyen képeket posztolni. (Csak egyszerűen nem tudom elhinni hiába látom. bakker rajta van a fólia)

    Szóval akkor most végülis a Noctua NH-D15 mindenre is elég vagy inkább "bármilyen" 360 as AIO?

Új hozzászólás Aktív témák