Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz paparazzi2 #38122 üzenetére

    Nem az ország lesz a probléma.

    [link]

    (f) a Felhasználó alapvetően Magyarország területéről tudja az HBO GO Felületen található HBO GO Szolgáltatásokat igénybe venni, kivéve, ha az Előfizetői Szerződés másként nem rendelkezik. 2018. április 1-jétől aA Felhasználók akkor is igénybe vehetik ideiglenes jelleggel a Szolgáltatásokat, amikor az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban utaznakideiglenesen tartózkodnak, összhangban az Európai Parlament és a Tanács 2017/1128 számú, az online tartalomszolgáltatásoknak a belső piacon való, határokon átnyúló hordozhatóságáról szóló rendeletével. Az EGT tagállamai magába foglalják az EU tagállamait, valamint Izlandot, Norvégiát és Liechtensteint. Amikor egy Felhasználó felkeresi az HBO GO Felületet vagy tartalmat kíván ott lejátszani, az HBO Europe ellenőrzi, hogy a Felhasználó EGT tagállambeli IP címet használ-e vagy sem. Amennyiben a Felhasználó IP címe beazonosíthatatlan országbeli vagy EGT tagállamon kívüli, a Felhasználó számára nem lesz hozzáférhető az HBO GO Felületet és ott nem fog tudni tartalmat lejátszani;

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

  • maksagery

    csendes tag

    válasz paparazzi2 #38122 üzenetére

    Hali,

    En kint elek, VPN-ben sajnos meg nincs tapasztaltom, de pl spotify 14 nap utan nem engedi hasznalni kulfoldon a regisztraciot. Tehat nekem 2 regisztracio van, 1 nemet, 1 magyar. Igy ha 14 napnal tobbet vagyok pl Magyarorszagon akkor belepek a "magyar" accountttal. Termeszetesen nem fizetek erte, ezert csinaltam ket accountot.

    Szerintem a kamionos ismersodnel is hasonlo lehet, lehet hogy 14 napnal tobbet volt az orszagon kivul. Az ugyfelszolgalotat kene megkerdezni, lehet ok tudjak pontosan mennyi ido utan tilt le.

    Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

Új hozzászólás Aktív témák