Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donald12

    tag

    válasz somé #45 üzenetére

    Nagyon érdekes a cikk amit belinkeltél. A cikk szerint ugyanis a Kodak egy hatalmas piacon (USA) nagyon komoly eredményeket ért el a 2006. évben (is). Ez a cikk október elején írodott, akkor én már elkezdtem nézelődni, olvasgatni és keresgélni, hogy milyen gépet vegyek majd karácsonyra. Namost, amit nem értek az a következő: nevesnek tartott, vezető budapesti fényképezőgép kereskedések véleménye illetve információja volt, hogy a Kodak cég megszűnik, illetve egybeolvad egy másik nagy céggel, és más néven lehet majd a Kodak kameráit megvásárolni. Ennek logikus következményeként karácsonyra kifogytak az üzletekből a Kodak kamerák, és a kereskedők azt hangoztatták, hogy a Kodak Magyarország beszüntette a szállítást, nem tudják lesz e egyáltalán (és ha igen mikor) újra Kodak gépük. Akkor ez most hogy is van? Csak én értettem félre valamit, vagy tényleg be akar zárni egy ilyen sikeres gyár? :F :F :F

    MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

Új hozzászólás Aktív témák