Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Csaby_A6

    csendes tag

    válasz Versus123 #455 üzenetére

    Sajnálattal látom ill., nézem mindig, vannak olyan emberek, akik,
    Otthon nem nagyon érvényesülnek (papucsok) ezért ezt láthatatlan módon, teszik fórumokon
    Lásd (Versus123)
    Problémáidat, gyengeségedet ne itt teszteld! pls...
    Természetesen Én az egész dologról tudtam ill. ott voltam szem és fül tanúja voltam mindennek ezért Én kértem Gab-ot, hogy kérjen bocsánatot mindenkitől, akit úgy érez megbántott.
    Én addig nem szóltam bele míg azt nem láttam, hogy a dolgok kicsit elferdültek és le tértek az igazság útjáról.
    Ezért írtam Versus123-ról véleményt, mert azt sem tudta miről van szó csak, hogy nyaljon egy kicsit ezért lökte a sódert.
    Záróként annyit hozzá tennék azért mentem ki, mert a srácok szó szerint Hülyének lettek nézve, mivel közös ismerősünknek kellet és KERO_SAN-nal közösen néztük ki a proccit.
    Nagyvonalakban ennyi csak, hogy lássátok Én, nézem egy ideje a fórumot, mégsem szóltam bele, de ez már kicsit sok.
    Ja igen, ha valaki pofonokat akar osztogatni Én szívesen, fogadom bármikor, bár hól
    (kinek nem inge ne vegye magára)

    ''A szó veszélyes fegyver, és van aki fegyvertelen''

  • Csaby_A6

    csendes tag

    válasz Versus123 #464 üzenetére

    Van aki el mondja véleményét van aki fojton fojvást ugat.
    A szinfalak mögött meg ki tudja mi.
    EZV.
    Na mindegy, szabad ország szabad stb.... ezt a Hülye dumát, véleményem szerint Te nem itt élsz hanem csak néha jelen vagy.
    Tiszta CINK
    Kiváncsi lennék a Te szinfaladid mögött ki rejtőzik.
    Szeretem aki feszt nyalja mások S.....

    FAKABÁT!?

    Gratulálok (loser)

    ''A szó veszélyes fegyver, és van aki fegyvertelen''

Aktív témák