Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #01110937 #17879 üzenetére

    Igen, én is úgy tudtam, h ezeknél lehet állítani érzékenységet, de nálunk mindkét embernek olyan van, vagy volt, ami azonnal visított, és abba se hagyta; és egy ekkora gyárban nem olyan egyszerű kideríteni, kié kezdett el visítani, addig meg hallgatta boldog boldogtalan a porta közelében.
    Az egyiknél levágták (ennek én mentem neki ráadásul), a másiknál szerencsére meghallotta a tulajdonosa.
    Hát a portások között volt aki vendettát akart már. (Mellettük van a tároló.)

    Üzemi tanáccsal úgy döntöttünk, h ha csak ilyen riasztókat képesek használni, akkor meg lesz tiltva a használata.
    Azért feleslegesen nem lehet egy ekkora üzem működését megzavarni ha beriaszt. :/
    Ráadásul komolyan mondom, feleslegesnek érzem, mert ugyan nem őrzött a tároló, "csak" bekamerázott, de nem is jellemző, h elvinnék más biciklijét (rollerét).

    Ugyanígy gondolom egyébként a viszonylag forgalmas üzlet elött lezárt, kikötött rollert sem fogják elvinni, viszont ha véletlenül valaki meglöki, és beriaszt, és fél óráig azt hallgatja mindenki aki arra jár, hát....
    Pl nálunk a Tesconál a bejáratnál lezárom, mellette egy Döner, másik oldalt Gyros falatozó, én meg bent vagyok, azt mire kimegyek, a riasztómon ugrálnának, sztem jogosan.

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák