Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    Üdv mindenkinek.Azért írok mert lehet segítek valakinek ezzel a kis szösszenettel...
    Nekem pozitív a tapasztalatom (idáig).A páromnak rendeltem aliról egy note 3 klónt HDC galaxy Note 3 n9000 mtk6589 4mag 2gb ram 16gb rom 720p.
    Persze én is beleestem a hibába, hogy nem kérdeztem mielőtt rendeltem.
    Nem panaszkodhatom mert össz-vissz 3 probléma van vele: google talk(hangouts) nem működik illetve a papíron 3200mAh aksi a valóságban jóval gyengébb.A legnagyobb probléma hogy ithon nincs közösség ami támogasson ha gond van.Többnyire a válasz ha kérdezel: minek vettél klónt,az sz@r,stb...Persze azért van kivétel de ritka.
    Pár szóban jellemezném:
    - nagyon gyors,multitask kiválló
    - kilyelző szépen viszi a 720p-filmeket
    -wifi,gps,Bt,3g teszi a dolgát
    - multi window,s-pen,sceen mirroring,air gesture,smart control működik
    -gyári aksi jó bele
    -face,googelplay,whatsup,gsearch,gmaps mennek
    -kinézetre tökéletes

    Ami negatív
    -hagouts nem megy
    -kopik az oldalán a festék(flippes tok lekarmolta)
    -a belső memória sd - vel van megoldva
    -nincs igazán gyári support
    -samsung apps nem megy, de ezt nem is vártam
    - bajod van talán az xda-s forum segít
    -sosem lehetsz benne biztos hogy milyen hw-el kapod

    Ami viszont általános:akárki vesz klónt mindíg azzal kezdje,hogy lementi a teljes gyári romot.cwm,spflashtools reedback vagy mtk droidtool-al ez nagyon FONTOS!!!Leírást találtok cappa72 blogjában(ezúton köszönet neki a segítségért )Vásárlás előtt érdemes megkérdezni az eladót hogy tud e biztosítani számodra stock romot.A needromon sokat lehet találni de ha nem a hw-ednek megfelelőt teszed fől az kinyírja a telót!!Ja és mtk 6589 soc alá ne adjátok!
    Bocs hogy hosszú lett remélem segítettem...
    üdv

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák