Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scream007

    őstag

    Faternak és havernak is van 3 csapágyas és azt mondják tök zsír, és tényleg klasszul néznek ki.Spro-n kívül a DAM jöhetne szóba ár és minőségileg de azok a mocskok :C sosem csinálnak akciót folyamatosan 7-8e az alap beugró orsó, mikor sproból van 5eért 4 csapágyas.
    Sőt most 6eért van 2db 4 csapáygas fémdobos. :DD Fater rábeszéltem dobjuk össze rá mindkettönknek jövedelmező, márpersze ha lesz kinn ez az akció és még lesz belőle.

    2-3 éve használók 2 50-100 3.3as fenekes botot szinjtén spro-t és nagyon meg vok elégedve vele, tényleg olyna bot amit szerettem volna B akciós, az aegész bot dologzik, nem oylen hogy csak a spicc, és tényleg nem kell 5ös ponty hogy meghajlítsa.
    (a mostani shimanokat néztem beast master hyperloop frankók meg minden de olyna rideg az egész bot, megrángatom a végét a 40-80as meg 50-100asnak azt mintha egy fabotot suhogatnék úgymarad a bot, azé picit jó lenne ha kilengene)

    Amúgy a DAM itt vágta el magát>>>tavaly előtt nyáron eltörött az orsóm hajtókarja(igen iylen térgeometriás xar szép csicsa hogy iylen négyzetek ki vannak vágva a tekerőkar anyagából csaka barmok arra nem gondoltak ez mennyire meggyengíti, annyitől tört el hogy csipőmagasságból leejtettem a bottal együtt mert másik kézzel tartottam a szákot) és 2e-ért akarták kicserélni :Y , mondom vazz az orsó 8e volt és 2e a hajtókarja??? :Y aztán száhjathúzva rábolintottam és szakszervízbe nem tudták 1 hónapig beszerzni, közbe persze ment a szeon és kellett volna, mire végre megfogtam elhoztam, elvittem egy csákóhoz akit ismerek 1 hét alatt szerzett de ő is csak 1500é tudta :( , picit elment a kedvem hogy egy ilyen kis fos múanyagdarabért ennyit kérnek, bezzeg megtervezni megtervezik hoyg faxán eltörjön :(((

    [Szerkesztve]

    BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Új hozzászólás Aktív témák