Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    Én vagyok, a #24-es.
    A www.viahardware.com oldal jobb oldalán van egy 'VH Forums' feliratú plecsni, az alatt pedig alaplaponként egy-egy link. Ha kiválasztod valamelyiket, egy olyan oldalra jutsz, ahol az összerakástól a felpörgetésig sok mindenről, elég szakavatottnak tűnő minőségben írnak. Ennek az oldalnak az 'Instabilities' linkje alatt olvastam a fagyásokról.
    A GeForce2 Ti kártyámat kicseréltem, de a második példány ugyanúgy viselkedik. Nem is vártam mást az MX-400 vendégeskedése után.
    Az alaplapcserét javaslóknak mesélem, hogy a Ge2Ti ismerősöm KG7-es alaplapjában is jól megy, az enyémben pedig a fentebb javasolt KT266A chipszett van, úgyhogy ezeket a variációkat kizárhatjuk, nem fognak megoldást hozni.
    Én elkezdtem végrehajtani a viahardware.com-on tanácsoltakat és mindjárt az első hozott is eredményt, ha nem is teljeset. A BIOSban böktem a proci IO feszültségén 2,5V-ról 2,65V-ra. A 3DMark a 20-40 másodperc helyett most már négy órán át simán futott végtelenített ciklusban és a végén én untam meg a tesztet. Egy-két játékból viszont ukmukkfukk kilép egy óra után... A fene vigye el. Azt hiszem, most egy kis gépházhűtés következik illetve az alaplapról fogom táplálni a GeForce hűtését, hogy ne adódjon hozzá a foglalat terheléséhez.

    prohardver vendég

Aktív témák