Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ruti #4176 üzenetére

    Undorító ez az új fórummotor, kész vagyok tőle... :W

    nem volt jatekelem, amiben jobbak lettunk volna, nagyon nincs mirol beszelni

    Ennek ellenére, plusz a sok kihagyott ziccer és a bírói "elhajlás" ellenére is csak néggyel kaptunk ki, ez azért jelent valamit... Azt gondolom, hogy ha csak egy is a javunkra módosult volna a negatív tényezők közül, akkor mi nyertünk volna, ezért is bosszantó a vereség

    nincs olyan ember a huszeveseink kozott, aki nem fossa ossze magat amikor ugy kemenyen kilep ra egy Bulath kaiberu jatekos

    Kácsor legalább kétszer is ellentmondást nem tűrően jött lendületből és lőtte át a falat - igaz, rendezetlen védelem ellen. A végén viszont nekem úgy tűnt, sajnos feladtuk fejben: nyoma sem volt annak a lendületnek az utolsó 3 percben, mint mondjuk tavaly a Siófok ellen, amikor gyors átlövésgólokat tudtunk lőni (pedig az sem volt alacsonyabb fal).

    Egon, vili bacsival kibekultel a vegen? 😁 nem jott arra veletlenul?

    Ezt azért bővebben meg kell magyaráznom, mert a végén azt hiszik a topictársak, hogy valamiféle huligán vagyok... :DDD Nos, az első félidőben Vili bá, az ellenfél edzője (Köstne Vilmos) hevesen reklamált a bíróknál egy ítéletet, amivel magára vonta a közönség haragját: többedmagammal megszólítottuk (légvonalban 3-4 méterre lehetett), hogy a másik oldalon simán befújtak könnyebb kézzel hasonló ítéleteket a sporik, azt miért nem raklamálta meg? Valamiért velem vette fel az öreg a szemkontaktust, és félhangosan csúnyákat mondogatott, amire én a korára és a vélelmezett szellemi állapotára vonatkozó jelzős szerkezettel válaszoltam... ;] Ezután ő tovább morgott, én meg csak röhögtem rajta...
    Semmiféle gesztust nem tett (mondjuk 1 perccel utánatok távoztam a csarnokból, szóval nem tudom hogy később odajött-e, de nem hiszem). Előbb a bírókkal beszélt hosszasan (kíváncsi vagyok, miről...), aztán a másik oldalon nyilatkozott a tudósítónak (ekkor én már kifelé mentem).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák